Sen Çal Kapımı

Sen Çal Kapımı Kıyafetleri
Uzun bir aradan sonra siz değerli dizi sevenlerimizle buluşmak bizleri oldukça heyecanlandırıyor. Pandemi nedeni ile çokça ara verilen dizilerin yeni bölümleri yayınlanmaya başladığı haberlerini alıyoruz. Dizilerin başlamasıyla özlem de sona eriyor. Ama sizlere şimdi Fox TV ekranlarına yeni başlayacak olan Sen Çal Kapımı adlı dizi hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Baş rollerinde Hande Erçel ve Kerem Bursin ikilisi yer alacak. Birbirlerine oyunculuk olarak da yakışan çift dizide heyecanlı bir bekleyişe sebep olmuştur. Sen Çal Kapımı Dizi Kıyafetleri de yazımız arasında sizlere eşlik edecek. Dizinin ne zaman başlayacağı haberlere göre yeni sezonda karşımıza çıkacağı yönünde. Sen Çal Kapımı dizisi konusu nedir, hangi oyuncular yer alıyor, dizi çekimleri nerede olacak ve daha fazlası için yazımızı okumaya devam edin. Şimdi oyuncu kadrosu ile başlayalım…

Sen Çal Kapımı Dizi Konusu

Yaz dizisi olarak içimizi ısıtan yepyeni bir dizi projesi sizlerle olacak. Sen Çal Kapımı dizi çekimleri Mayıs ayı başlaması bekleniyor. İlk teaser da yayınlanınca, gözler ilk fragmana çevrildi. Oldukça eğlenceli bir romantik komedi dizisi sizleri bekliyor. Hayatta bütün hayallerini eğitimine adayan Eda, karşısına çıkan Serkan Bolat’ın yurt dışı eğitimini engellemesiyle karşı karşıya gelecektir. Serkan, Eda’ya çok garip bir teklifle gelecektir. Ona iki ay boyunca nişanlı kalması karşılığında bursunu kazanacağı söyler. Eda ilk olarak bu teklifi geri çevirmişti. Ancak, mecbur kalacağı için kabul etmiştir.
Sen Çal Kapımı Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları
Sen Çal Kapımı Dizi Hakkında

Dizinin türü romantik komedi, MF yapımın üstlendiği ve yapımcısı ise Asena Bülbür. Yönetmen koltuğu da Önder Mıhlar’a aittir. Senaryoda Ayşe Üner Kutlu gibi usta isim yer alıyor.

Sen Çal Kapımı Oyuncu Kadrosu

Hande Erçel (Eda Yıldız); 24 Kasım 1993 Bandırma doğumlu olan güzel oyuncu, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Türk Sanatları Bölümü mezunudur. Oyunculuk hayatına 2014 yılında Çılgın Dershane Üniversitede adlı dizide başlamış, Paşhan Yılmazel gibi isimlerle birlikte rol almıştır. Aynı yıl Hayat Ağacı adlı dizide Fikret Kuşkan gibi usta isimlerle rol almıştır. Asıl tanımamızda büyük katkısı olan projesi Güneşin Kızları adlı dizi olmuştur. Bu dizide Selin Yılmaz karakterine hayat vermiştir. Dizide büyük isimleri arasında rol almıştır, Emre Kınay gibi… Birçok projede yer alan oyuncu isminden başarıyla bahsetmeyi başarmıştır. Hande Erçel dizi kıyafetleri de sitemizde her hafta güncel olarak yer almaya devam edecektir.

Kerem Bursin (Serkan Bolat); 4 Haziran 1987 İstanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncumuz Amerika’da bulunan Emerson College’da oyunculuk eğitimi aldı. Üniversite bittikten sonra da Los Angeles şehrine taşındı ve oyunculuk yapmaya başladı. Babasının işi sebebi ile birçok ülke değiştirmek zorunda kalmıştır. Hande Erçel ile Güneşi Beklerken adlı dizide yine bir araya gelmişti. Ses getiren filmlerinin arasında Unutursam Fısılda filmi yer alıyordu. Burada da Mehmet Günsür gibi usta isimler ile ortak rol almıştır.

Neslihan Yeldan; 1969 yılı İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvar Tiyatro bölümü mezunudur. Dormen Tiyatrosu ve Beşiktaş ve BKM’de uzun yıllar görev almıştır. 1993 yılında ise ekranlarda yayınlanan Yaz Evi dizisi ile oyunculuğa adım atmış oldu. TVde yayınlanan en son projesi de İstanbullu Gelin dizisi olmuştur.

Evrim Doğan; 1977 yılı Ankara doğumludur. Eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimi ise bir zamanların fenomen dizisi olan Cennet Mahallesi dizisinde oynamıştır. Daha sonra Arka Sıradakiler dizisi, Dinle Sevgili dizisi gibi projelerde yer aldı.