Şeref Sözü

Şeref Sözü Kıyafetleri
Show TV’de yeni sezonun son projelerinden olan Şeref Sözü dizi kıyafetleri ve sponsorları ile birlikte sitemizde her hafta güncellenerek yeni bölümü ile yayınlanacaktır. Deneyimli oyuncu kadrosu ile çok konuşulacak dizi 14 Ekim Çarşamba günü ilk bölümü ile birlikte seyirci karşısına çıkacaktır. Tıms&B Productions yapımcılığını üstlendiği, Cevdet Mercan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunda Eda Tezcan yer almaktadır. Tüm caddelerde afişleri ile reklamı başlayan yeni dizi için şimdiden merak konusu olmaya başladı.

Şeref Sözü dizi konusundan biraz bahsedelim. Geçmiş yıllardan bugüne kadar kahraman bir adamın çocukluk hayalinin, zor hayatların, zor coğrafyaların, köklerine sahip çıkıyorken, etrafını ve kendisini de yakıp kavuranların, imkansız olan aşkların, evlada olan sevginin, ölümüm kıyısından kurtulmayı başaranların ‘’Ada Masalı’nın’’ ve şerefli olmasının hikayesini konu olan yeni bir dizidir.
Şeref Sözü Sponsorları ve Dizi Kıyafetleri
Dizinin başrol kadrosunda Tolgahan Sayışman, Sude Gürler, Hülya Darcan, Aras Aydın, Meltem Gülenç, Öykü Çelik, Umut Kurt, Toprak Sağlam, Bülent Düzgünoğlu, Mert Yavuzcan, Hülya Şen, Nazlı Çetin, Sıla Korkmaz, Begüm Alınca, Sahra Gümüş, Görkem Türkeş gibi isimler yer alıyor. Oyuncuların gerçek hayatlarından biraz olsun sizlere bahsedecek olursak;

Tolgahan Sayışman (Cihan Adabeyli): 17 Aralık 1981 İstanbul doğumludur. Kadıköy İntaş Lisesinin ardından Doğuş Üniversitesi İşletme Bölümünde eğitim hayatını tamamlamıştır. Güney Kore’de gerçekleşen 2005 yılındaki dünya erkekler yarışmasında birinci olmuştur. Bunun ardından tanınmaya başlanan model ve oyuncu Ayla Algan ve Ekoldrama’dan oyunculuk eğitimi almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2006 yılında Acemi Cadı dizisinde almıştır. Elvada Rumeli, Kavak Yelleri, Lale Devri, Siyah İnci son olarak Şampiyon ve daha birçok projede kendisine yer bulmuştur.

Sude Gürler (İsra Adabeyli): 2001 İstanbul doğumlu olan oyuncu aslen Makedonyalı’ dır. İlk olarak 2013 yılında Çınar dizisi ile oyunculuk deneyimini yaşamıştır. İsimsizler dizisinde ise Biruske karakterine hayat vermiştir. Sinema deneyimini ise 2018 yılında Esma karakteri ile Keşif filminde yaşamıştır.

Öykü Çelik (Yasemin Adabeyli): 13 Temmuz 1987 İstanbul doğumlu olan oyuncu sinema ve tiyatro oyuncusudur. 2008 yılında Cin Geçidi Bahar karakteri ile ekranlarda görülmeye başlamıştır. Akasya Durağı, Bir Zamanlar Osmanlı, Yeşil Deniz, Poyraz Karayel, Savaşçı, Diriliş Ertuğrul ve daha birçok projede kendisine yer bulmuştur.