Sevgili Geçmiş

Sevgili Geçmiş Kıyafetleri
Sevgili Geçmiş Dizi Kıyafetleri ve Dizi Sponsorları sitemizde yayınlanmaya başlamıştır. Merak ettiğiniz Tüm dizi kıyafetleri burada.

Star Tv ekranlarında başlayacak olan Sevgili geçmiş dizisi 25 Ekim Cuma günü ilk bölümü ile ekranlara gelecektir. Güçlü kadrosu ile dikkat çeken dizinin yapımcılığını Süreç Film, Ali Gündoğdu’nun üstlenmektedir. Dizinin oyuncu kadrosunda; Emre Kınay, Ece Uslu, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar ve Melih Selçuk’un yer aldığı “Sevgili Geçmiş” ekranlarda olmasın artık çok kısa bir zaman kaldı.

Sevgili Geçmiş Kıyafetleri ve Sponsorları
Sizlerin yaz dizisinde Sevgili Geçmiş Dizi Kıyafetleri dikkatimizi çekecek gibi duruyor. Her bölüm için sizlere ekranlarda gördüğünüz kıyafetleri hazırlayacağımız , resim görselleri ile aradığınız kıyafetlere ulaşabileceksiniz. Merak ettiklerinizi bizlere yorum kısmından sorabileceksiniz. Sizlere en kısa zamanda sorularınıza yanıt olmak için tüm çabayı gösterip, sizler ile kıyafetleri paylaşmış olacağız. Ece Uslu Sevgili Geçmiş dizi kıyafetlerini şimdiden merak ediyorsunuz ve bizler sitemizde sizlere bunları sunuyor olacağız. Güncellenecek yazılarımızda sayfayı yenilemeyi unutmayınız. Keyifli seyirler dileriz.
Sevgili Geçmiş Kıyafet Sponsorları
Birbirinden habersiz üç kardeşin etkileyici ve sürükleyici hikayesini anlatan “Sevgili Geçmiş” üç kadının gerçeklere giden yolda karşılarına çıkan zorlukları konu ediniyor. “Sevgili Geçmiş” in senaryosunu Funda Alp kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Aydın Bulut oturuyor.

Sevgili Geçiş Konusu
Üç kız kardeş ve sakladıkları büyük sır! Birbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeş bir gün gizemli bir mektup alırlar ve aralarından birinin düğününde buluşurlar. Ama düğün gecesi kendilerini hiç beklemedikleri bir durumun içinde bulacaklardır. Biri müzisyen, diğeri doktor, bir diğeri ise uçsuz bucaksız üzüm bağlarının sahibi olan üç kardeş o geceden sonra Ege’nin güzel kasabası Güneşli Bahçe’den çıkamazlar ve birlikte yaşamaya mecbur kalırlar. Bir kriz durumunda oluşan bu mecburiyet hali zamanla yerini kardeşliği, arkadaşlığı ve dayanışmayı keşfetme macerasına bırakır.

Oyuncu Kadrosu

Ece Uslu (Cahide): 9 Eylül 1974 İzmir doğumlu olan güzel oyuncu 45 yaşındadır. Manken olarak ilk deneyimine başlayan Ece Uslu tiyatro oyunculuğu ile sektörde devam ederek ilk dizisine 1986 yılı yapımıolan İz peşinde dizisinde yaşamıştır. İlk başrol filmini ise 1996 yılı Kara Melek dizisinde yaşadı.

Emre Kınay (Cemal Karalar): 1970 yılı olan deneyimli oyuncu 49 yaşındadır. Tiyatro ile oyunculuk kariyerine başlayan Emre Kınay İstanbul Duru tiyatrosununda sahibidir. Ekranlarda ilk olarak Yılan Hikayesi dizisi ile tanınmaya başlayan oyuncu Güneşi Beklerken dizisiylede herkesi kendine hayran bırakmıştır.

Sevda Ergenci (İpek Gencer): 3 Ekim 1993 İstanbul doğumlu olan oyuncu genç yaşına rağmen deneyimlidir. Çocuk oyuncu olarak ilk olarak 9 yaşında Koyu Kırmızı dizisinde yer alarak ilk deneyimini çok küçük yaşta yaşayacaktır. Karagül dizisinde hayat verdiği Ayşe karakterine hayat vererek herkes tarafından ünlenmiştir. Son olarak Yasak Elma dizisinde Zeynep karakterini canladıran güzel oyuncu bununla birlikte büyük başarı yakalamıştır.