Sol Yanım

Sol Yanım Kıyafetleri
Star TV ekranlarında yayınlanacak Sol Yanım Dizi Kıyafetleri ve elbise sponsorları ile güncel olarak sitemizde yer almaya devam edecektir. Deneyimli kadrosu ve genç isimlerin yer aldığı kadro ile Kasım ayında ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Merak ettiğiniz Sol Yanım dizi kıyafetleri sitemizde güncel olarak yayında olmaya devam edecektir.

Yeni başlayacak olan dizinin yapımcılığını BKM firması üstlenmektedir. Dram konusunu konu almaktadır. Yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği, Serdar Gözelekli’nin yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu ise Melis Civelek ve Özlem Çadırcı yer almaktadır. Müzik de ise Alp Yenier yer almaktadır.

Merak ettiğiniz dizinin konusundan da biraz bahsedelim. Küçük yaşlarda varlıklı bir ailede doğmuş olan Serra, prensesler gibi büyümüştür. Üniversiteye başladığında ise hasta annesinin sorumluluğunda hayat yaşamak zorunda kalıyor. Kader onu hayatın bu zorluklarına savurmuşken, ona şimdi yeni başlangıçlar ile yeni kapılar açacaktır.
Sol Yanım Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları
Dizide genç ve deneyimli isimler yer alıyor. Başrolde ise Özge Yağız (Serra), Tolga Mendi (Selim), Cemre Baysel (Biricik), Emre Bey (Burak), Defne Samyeli (Asena), Cansel Elçin (İhsan), Taner Rumeli (Onur), Esra Bezen Bilgin (Nilgün), Deniz Barut (Nil), Seda Akman (İdil), Benian Dönmez (Binnaz), Feyza Civelek (Nazlım), Tuğçe Açıkgöz (Zeynep), Ecem Atalay (Eda), Emre Dinler (Barbar), Oktay Çubuk (Ali), ve daha birçok isim kadroda yer almaktadır.

Özge Yağız (Serra): 10 Nisan 1997 İstanbul doğumludur. Başkent Üniversitesi İletişim Bilimlerinden mezun olmuştur. İlk deneyimini ise 2018 yılında Adını Sen Koy dizisinden Zeliha karakterine hayat verecektir. Ardından Yemin dizisinde Reyhan Turhan karakterine hayat vermiştir.

Tolga Mendi (Selim): 23 Mart 1993 İzmir doğumlu olan oyuncu ilk deneyimini 2015 yılında Acı Aşk dizisinde Haydar karakterine hayat vermiştir.