Son Yaz

Son Yaz Kıyafetleri
Fox TV ekranlarının 2021 yılının ilk dizisi Son Yaz Kıyafetleri ve elbise sponsorları ile birlikte sitemizde her hafta güncel olarak yayında olmaya başlayacaktır. Drama Türü dizi konusu ile O3 Medya yapım şirketi üstlenmektedir. Saner Ayar yapımcılığında, Burak Arlıel yönetmenliğinde yer alıyor.

Son Yaz Dizi Konusu

Selim Kara idealist Cumhuriyet Savcısıdır. Sekiz yıl önce içeri tıkadığı Suç örgütü Selçuk Taşkın’dan reddedemeyeceği kadar iyi bir teklif alıyor. Bütün suç örgütünü çökertmek için davada tanıklık yapmaya çalışır. Bunun için ise tek şartı Akgün Gökalp Taşkın’ı, Selim Kara tarafından korunması.

Suç dünyasının içinden gelerek büyüyen ama duygusal genç Akgün kabul edilmesi zor bir gücün içindedir. Selim’i hayat hiç beklemediği bir bir yerden de sınarak, çocukları ile İzmir’de yaşayan Canan, boşanmak istemektedir. Savcı Kara ailesi ve işi arasında kalarak belası olarak gördüğü Akgün’ü ailesinin yanına götürmek zorunda kalır. Akgün’ün beklenmeyen gelişi ile site sakinlerini altüst edecektir. Egede başlayan bu olaylı rüzgarlar ise çok büyük fırtınalara dönüşecektir.
Son Yaz Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları
Alperen Duymaz: 3 Kasım 1992 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünde eğitimini tamamlamıştır. İlk dizi deneyimini Tatlı Küçük Yalancılar Cesur karakteri ile yaşamıştır. Ardından Acı Aşk, Zemheri, Çarpışma, Çukur, Bodrum Masalı ve Acı Aşk projelerinde kendisine yer bulmuştur.

Şebnem Dönmez : 17 Mayıs 1974 Almanya doğumludur. 1996 yılında Murat Başoğlu ile birlikte Sabah Şekerleri programında çıkış yaparak ün kazanmayı başarmıştır. Onlarca projede yer alan oyuncu dizi, film TV şovları kliplerde de oynamıştır. İlk dizi deneyimini 1991 yılında Üç Arkadaş dizisin yaşamıştır. Son olarak Zemheri dizisinde Mehveş karakterini canlandırarak hayat vermiştir.