Yasak Elma

Yasak Elma Dizi Kıyafetleri, Yasak Elma sponsorlarına ulaşabilirsiniz.
Yasak Elma Kıyafetleri
Tüm diziler içerisinde yer alan kıyafetleri sizlere sunmak için buradayız. Siz dizinizi izlerken ilginize çeken kıyafet ne ise biz sizin için sayfamızda yayınlamış oluyoruz. Peki, siz kıyafetlere nasıl ulaşacaksınız? Hangi diziyi izliyorsanız sitemizde yer alan yazıya girerek özel bağlantılarla hazırlanmış görselleri tıklayarak, direkt olarak ürüne ulaşmış olacaksınız. Tabi, her zaman her kıyafet var mı bunu evet diyemeyeceğim. Çünkü, bazı kıyafetler özel dikim oluyor. Bu nedenle özel dikim kıyafetlere ulaşmak imkansız oluyor. Dizi sponsorları hakkında tüm aranan kıyafetlere buradan sahip olabileceksiniz.

Sizlerin dikkatini çekecek olan Yasak Elma kıyafetleri ne ise bize yorum bölümünden yada instagram (dizikiyafetlerinet) hesabından ulaşarak yazabilirsiniz. Özenli bir çalışma düzenleyerek sizlerin merak ettiklerinize cevap olmaya çalışıyoruz. En çok ilgi çeken dizilerde aradığınız her şey için cevabını yazımızda bulabilirsiniz. Modayı takip ederken kendi seçiminizi yapmakla birlikte takip ettiğiniz dizilerdeki ünlülerin kıyafetlerini görmeniz size fikir oluşturacak. Bu esnada sizlere yardımcı olabilmek için tam da zamanı! Hazırladığımız özel yazıları size sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Yasak Elma Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları
Sezona çok hızlı giren Yasak Elma dizisi, birçok konuda ilgi odağı olmayı başardı. Yıldız’ın kıyafetleri, Ender’in kıyafetleri ve Zeynep’in kıyafetleri çok başarılı bir stil danışmanı tarafından düzenleniyor. Bu genç kadınların trend kıyafetleri oldukça dikkat çekiyor. Modaya uygun modelleri ve renk geçişleri gerçekten çok başarılı. Sizlerin de sıkı takipçisi olan Yasak Elma dizi kıyafetleri sayesinde merak ettiğiniz tüm sorularınıza cevap bulacaksınız. Yasak Elma Dizi Kıyafetleri tüm sezon izlediğiniz dizinin her bölümünde yayınlanan kıyafetleri için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Yasak Elma Dizisinin Konusu

Mutsuz bir evliliğin içinde olan Ender, kendi hayatını da garanti altına alarak boşanmak ister. Ancak, hesaba katmadığı bir olay olur. Kendisi için çalışacağı kişinin arkasından iş çevirmesi onun bütün planlarını alt üst eder. Bundan sonra hayatına gelebilecek sorunlar onun daha da güçlenmesine yarayacaktı. Hayatına başladığı noktaya geri dönen Ender, bütün kötü duygu ve öfkesiyle Yıldız’a yaptıkları için hesabını soracaktı. Halit ve Yıldız’ın evlenmesiyle işler daha da karmaşık hal almaya başlar. Başta her şey güzel gibi başlasa da sonradan Yıldız’ın hataları ve Ender’in entrikaları bu evliliğin çatlamasına sebep olur.

Yasak Elma dizisine konuk oyuncuların da girmesi ile oldukça renkli sahnelere yer verildi. En çok da son bölümde Nesrin Cavadzade’nin diziye girmesiyle büyük etki yarattı. Yıldız ve Halit arasındaki gerilmeler nasıl durulacak? Bundan sonra nasıl bir son onları bekliyor, göreceğiz…
Yasak Elma Oyuncu Kıyafetleri
Eda Ece- Yıldız Argun

En renkli karakteri olan Yıldız, kendisini kocasına adamış, zenginlik hayalleri ile yaşayan bir genç kadın. Ama kocasının tüm kabalıklarını ve öfkesini de büyük bir sabırla sineye çekmeye çalışıyordu. Onun için bu evlilik oldukça zor bir hale gelmişti. Bakalım, hata yapmaya devam edecek mi?

Yıldız dizi elbiseleri sizler gibi bizler de takip ediyoruz. Oldukça şık giyinen Yıldız karakteri, her bölümde ilgiyi üzerine çekmeyi başarıyor. Siz de tüm Yıldız dizi kıyafetleri için yazımızı takip edebilirsiniz.

Şevval Sam- Ender Çelebi

Ender, oldukça hırslı ve entrikalı bir kadın. Kendi gücünü kazanabilmesi için her şeyi yapmaya hazırdır. Ve Yıldız’ı alt edebilmek için tüm yolları deneyecekti.

Ender’in dizi kıyafetlerine ulaşmak için yazımızı takip edebilirsiniz. En çok beğenilen elbiseleri, takımları ve daha fazlası burada yer alacak. Siz de merak ettikleriniz için sayfamızı takibe başlayın.

Sevda Erginci- Zeynep Yılmaz

Hep masum rol içinde kalan Zeynep, sevdiği adamla bir küs bir barışık devam etmişti. Ama sonunda onlarda evlenmeyi başarmıştı. Şimdi evlilikleri nasıl devam edecekti. Büyük merak konusu olmayı başardılar. Ablasıyla yaşadığı sorunlar evliliğine de yansımıştı. Alihan’ı üzmek istemediği için birçok şeyine göz yummuştu. Sonraki bölümlerde çifti büyük bir gelişme bekliyor olacak.

Zeynep’in kıyafetlerini çok merak ettiğinizi biliyoruz. Çok soruyorsunuz haklı olarak. Bizler de Zeynep’in giydiği tüm kıyafetleri sizlere hemen paylaşmaya başlıyoruz. Tekrar hatırlatmakta fayda var, mutlaka sorularınız için bize ulaşın. Keyifli seyirler dileriz.