Zemheri

Zemheri Kıyafetleri
Tv ekranlarının 2020 dizilerinden olan Zemheri yayınlanacağı gününü beklerken dizide genç ve usta isimler bir arada görmekteyiz. Seyircilerine aşkın ve adaletin büyüklüğünü sorgulayacak olan hikaye ile devam edecektir. Zemheri dizi kıyafetleri ve dizi sponsorlarını da sitemizde eklemeye devam edeceğiz. Dizinin yönetmen koltuğunda Halil Saral oturuken, Ay yapımın yapımcılığını yaptığı ve Sema Ergenekon’un yazdığı dizi yakında ekranlara gelmeye hazırlanmaktadır.

Zemheri Dizi Konusu

Zemheri dizisi konusunda biraz bahsedecek olursak, daha 7 yaşındayken iki kız kardeşin babalarını kaybettiği hayatını konu almaktadır. İkiz kardeşler babalarının ölümünün ardından yolları birbirlerinden ayrılıyor. Geçen uzun yılların ardından tekrar birbirlerini bulurlar. İkiz kız kardeşlerin bu mutluluğu neredeyse hiç sürmeden kardeşlerden biri bir katil tarafından öldürülür. Hayatta kalan diğer kardeş cinayet olayını araştırmak için harekete geçer ve ölen kardeşinin yerine kendisi geçer.

Dizide yer alan genç oyuncular ile birlikte deneyimli oyuncularda bulunmaktadır. Yer alan oyuncuların Zemheri Kıyafetleri ve sponsorlarının da yayınlanmaya devam edeceğiz. Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Hazal Filiz Küçükköse, Caner Cindoruk, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Şebnem Dönmez, Müfit Kayacan ve Zerrin Tekindor’un yer aldığı oyuncu kadrosuyla şimdiden dizi merakla bekleniyor.
Zemheri Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları
Zemheri Dizi Oyuncuları

Ayça Ayşin Turhan (Firuze): 25 Ekim 1992 Sinop doğumlu olan güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan tiyatrosunda oyunculuk eğitimini aldı. Ferit Selçuk oyuncu koçudur. 2014 yılında Karagül dizisinde, Ada karakterine hayat vermiştir. Şükrü Özyıldız ile birlikte Özcan Deniz’in filminde başrol oyunculuğunu paylaşmıştır. Son olarak Hakan Muhafız dizisinde Leyla karakterine hayat vermiştir. Yer aldığı diğer diziler; Dinle Sevgili, Karagül, Altınsoylar ve Meryem dizisidir. Sevimli Tehlikeli sinema filminde de Zeliş karakterini canlandırmıştır.

Alperen Duymaz (Ayaz): 3 Kasım 1992 Ankara doğumlu olan genç oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde eğitim hayatını tamamlamıştır. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde ilk deneyimini yaşamıştır. Yer aldığı diziler; Tatlı Küçük Yalancılar, Acı Aşk, Bodrum Masalı, Çukur ve Çarpışma dizilerinde yer almıştır. 2017 yılında Direniş Karatay sinema filminde Kutay karakterini canlandırmıştır.

Hazal Filiz Küçükköse (Berrak): 9 Şubat 1998 Mersin doğumlu olan oyuncu Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünde okumuştur. Oyunculuk derslerini özel almış olan oyuncu, modellikte yapmıştır. ilk deneyimini 2010 yılında Deniz Yıldızı dizisinde yaşamıştır. Daha sonra Beni Affet dizisinde de yer almıştır. Leyla karakteri ile başarılı olan oyuncu beğeni kazanmıştır. Neslihan Atagül ve Burak Özçivit ile birlikte Kara Sevda dizisinde Sevda karakterini canlandırmıştır.

Zerrin Tekindor: 5 Ağustos 1964 Burhaniye doğumlu olan deneyimli oyuncu türk ressam ve tiyatro oyuncusudur. Çetin Tekindor ile evlidir. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden 1985 yılında mezun olmuştur. Birçok tiyatro oyunlarında yer alan oyuncu ilk olarak Fay Hattında oynamıştır. Son yer tiyatro 2017 yılında Arzu Tramvayı’dır. Birçok dizi ve filmlerde yer alan oyuncu 2018 yılında Şahin Tepesi dizisinde Tuna karakterine hayat vermiştir.

Zemhrei Dizi Oyuncuları Kimdir?

Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Hazal Filiz Küçükköse, Caner Cindoruk, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Şebnem Dönmez, Müfit Kayacan ve Zerrin Tekindor gibi deneyimli oyuncular yer alıyor.

Zemheri Dizi Sponsor Markaları?

Zemheri dizisinde sponsor markalar her bölümde değişmektedir.

Zemheri Dizi Oyuncu Kıyafetler Hangi Marka?

Zemheri dizi oyuncuların kıyafetleri ünlü markalar dışında, butik ve tasarımcılarda olabilmektedir. Bizler bunları sitede yayınlamış olacağız.

 

 

{
“@context”: “https://schema.org”,
“@type”: “FAQPage”,
“mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “Zemhrei Dizi Oyuncuları Kimdir?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Hazal Filiz Küçükköse, Caner Cindoruk, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Şebnem Dönmez, Müfit Kayacan ve Zerrin Tekindor gibi deneyimli oyuncular yer alıyor.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “Zemheri Dizi Sponsor Markaları?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Zemheri dizisinde sponsor markalar her bölümde değişmektedir.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “Zemheri Dizi Oyuncu Kıyafetler Hangi Marka?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Zemheri dizi oyuncuların kıyafetleri ünlü markalar dışında, butik ve tasarımcılarda olabilmektedir. Bizler bunları sitede yayınlamış olacağız.”
}
}]
}