Zümrüdüanka

Zümrüdüanka Kıyafetkeri

Fox TV ekranlarında 2020 yılının en yeni dizilerinden olan Zümrüdüanka dizisi tanıtım görüntüleri yayınlandı. Güçlü sevilen oyunculardan oluşan bir kadrosu olan dizinin Zümrüdüanka dizi kıyafetleri de sitemizde güncel olmaya devam edecektir. Dizinin yapımında Pastel Film’in bulunurken, yönetmen koltuğunda Cemal Şan’ın oturduğu yapımcılığında ise Efe İrvül ve Yaşar İrvül bulunmaktadır. Dizinin ilk yayın günü 25 Ocak 2020 saat 20:00’da başlayacaktır.

Zümrüdüanka dizisi Kapadokya’da masalsı çekimlerine burada devam ediyor. Her hafta Cuma günü ekranlara gelecek olan dizinin yayınlanmasına da kısa bir süre kaldı. Zümrüdüanka oyuncu kadrosunda yer alan oyuncular; Selim Bayraktar, Hatice Aslan, Ayten Uncuoğlu, Serhat Özcan, Elif Çakman, Sebahat Kumaş, Mine Kılıç, Simge Selçuk, Korkmaz Arslan, Pelin Abay, Asiye Dinçsoy, Doğa Zeynep Doğuşlu, Barış Küçükgüler, Miray Akay, Eren Demir, Gönül Akbaş, Serkan Açay, Gökhan Bekletenler, Umut Karadağ, Nazlı Pınar Kaya ve Ebrar Baba gibi birbirinden başarılı oyuncular da yer alıyor.
Zümrüdüanka Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları
Zümrüdüanka Oyuncu Kadrosu
Alp Navruz (Serhat Demirkan): 2 Şubat 1992 İstanbul doğumlu olan oyuncu Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitim hayatını tamamlamıştır. Modellik yapan oyuncu gelen dizi tekliflerinin ardından dizilerde yer almaya başladı. Son olarak Trt 1 ekranlarında Elimi Bırakma dizisinde karşımıza çıktı. Oyuncu Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde de yer almıştır.

Ceren Yılmaz (Zümrüt Kuloğlu): 3 Haziran 1991 Samsun doğumlu olan güzel oyuncu ikizler burucudur. 2003 yılında Yağmurdan Kaçarken dizisinde yer alan oyuncu da Filinta Bir Osmanlı Polisiyesi dizisinde de yer almıştır.

Sebahat Kumaş (Saniye Ersoy): 26 Eylül 1989 Aydın doğumlu olan güzel oyuncu Eskişehir Üniversitesi Fotoğrafçılık ve kameracılık bölümünde eğitim hayatını tamamlamıştır. Modellik olarak başlayan güzel oyuncu ilk oyunculuk kariyerine Muhteşem Yüzyıl ile başlamıştır. Daha sonrasında Kalbimdeki Deniz dizisinde Diyar karakterini canlandırmıştır.

Miray Akay (Meliha Kuloğlu): 17 Temmuz 2000 yılında Ukrayna doğumlu olan güzel oyuncu 3 yaşında İstanbul’a taşınmıştır. Babası Türk annesi Ukrayna’lı dır. Gerçek adı Myroslava Kosteva Akay’dır. Televizyon karşısına 3 yaşında çıkmaya başlayan oyuncu bir çok dizi ve sinema filmlerinde yer almıştır. 2010 yılında Bitmeyen Hikaye ile dizi hayatına da başlayan oyuncu, son olarak yine Fox TV ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde yer almıştır. 2014 yılında yer aldığı 195 Sarıkamış, Halam Geldi ve Eve Dönüş filmlerinde Jale Arıkan ile en iyi kadın oyuncu ödülünü paylaşmıştır.

Zümrüdüanka Dizi Kıyafetleri Nereden Bulurum?

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Zümrüdüanka dizisinde oyuncuların giymiş oldukları elbise ve aksesuar sponsorlarını sitemizde yayınlamaya devam ediyoruz.

Zümrüdüanka Zümrüt Elbiseleri Hangi Marka?

Ceren Yılmaz’ın Zümrüt karakterini canlandırdığı dizide giymiş olduğu elbiseler ve aksesuarları farklı markalar olarak değişmektedir. Sitemizde güncel olarak eklenmektedir.

Zümrüdüanka Erkek Oyuncu Kıyafetleri Nereden?

Alp Navruz gibi deneyimli ve yakışıklı oyuncunun bulunduğu kıyafet markları her bölümde değişmekte olup sitemizde yayında’dır.

 

{
“@context”: “https://schema.org”,
“@type”: “FAQPage”,
“mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “Zümrüdüanka Dizi Kıyafetleri Nereden Bulurum?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Fox Tv ekranlarında yayınlanan Zümrüdüanka dizisinde oyuncuların giymiş oldukları elbise ve aksesuar sponsorlarını sitemizde yayınlamaya devam ediyoruz.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “Zümrüdüanka Zümrüt Elbiseleri Hangi Marka?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Ceren Yılmaz’ın Zümrüt karakterini canlandırdığı dizide giymiş olduğu elbiseler ve aksesuarları farklı markalar olarak değişmektedir. Sitemizde güncel olarak eklenmektedir.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “Zümrüdüanka Erkek Oyuncu Kıyafetleri Nereden?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Alp Navruz gibi deneyimli ve yakışıklı oyuncunun bulunduğu kıyafet markları her bölümde değişmekte olup sitemizde yayında’dır.”
}
}]
}