Diziler Ne Zaman Başlayacak?

Korona’da Çekimler Devam Ediyor mu?

Sevgili dizi severler, tüm kanallarda gerçekleşen uzun bir aradan sonra artık dizilerin yeni bölümlerinin ne zaman olacağı büyük merak konusu olmuştur. FOX, ATV, STAR, KANAL D gibi başta gelen tv kanalları sağlık koşulları gereği dizilerine ara vermişlerdi. Takipçilerinin gözü dizilerin başlayacağı o tarihte. Peki, Diziler Ne Zaman Başlayacak? Şimdi tüm kanalların ayrıntılı olarak başlayabilecekleri dizi tarihlerine göz atalım…

Mucize Doktor dizi kıyafetleri
Mucize Doktor dizi kıyafetleri için Tıklayınız.

 

Trendyol Güneş Gözlüğü Modelleri
Trendyol Güneş Gözlüğü Modelleri için Tıklayınız.

Yaklaşık olarak bir buçuk aydır kanallarda dizilerin yeni bölümleri yerine daha önce yayınlanmış eski bölümler ya da keyif verecek sinema filmleri yayınlanıyordu. Corona (Covid-19) virüsü nedeni ile Dünya’da Pandemi ilan edildikten sonra büyük önlemler alınmaya başlandı. Ülkemizde de alınan önlemler gereği dizilerin de ara verilmesi kararı alındı. Büyük ekipler eşliğinde devam eden çekimlerin devam etmesi mümkün olmayacaktı. Peki, dizilerin yeni bölümleri ne zaman başlayacaktı? Bazı dizi çekimlerinin başladığına dair haberler gelmeye başladı. Daha ayrıntılı olarak hangi dizi ne zaman start verecek bakacağız.

Yasak Elma dizi kıyafetleri
Yasak Elma dizi kıyafetleri için Tıklayınız.

 

mango indirim kampanyası
Mango %50 indirim kampanyası için tıklayınız.

Dizi Çekimleri Ne Zaman Başlayacak?

TRT Kanallarında çekimler için verilen ara 2 haftalık bir süre idi. Daha sonrasında Ev Yapımı adlı projesi ile yayına devam etti. Ünlü oyuncuların evlerinde yaptığı çekimler ile devam eden bir özel dizi. Sefirin Kızı dizisi STAR TV kanalında çekimlerine Mayıs ayında başlayacağını bildirdi. Sonrasında 19. bölüm itibari ile sezon finali vereceğini bildirdi. Mayıs ayı içerisinde 4 bölümün çekimi yapacak ardından sezon finaline girilecek.

Morhipo 2020 yaz koleksiyonu
Morhipo 2020 yaz koleksiyonu için Tıklayınız.

 

Trendyol Bershka urunleri
Trendyol Bershka ürünlerini inceleyin.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi de Show TV ekranlarında seyircisi ile buluşuyordu. Yeni bölümlerinin ne zaman başlayacağı da merak konusu oldu. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi de yeni bölüm çekimleri için Mayıs ayında başlayacak. 28. yeni bölüm ise Mayıs ayının son haftasında yayınlanacağı bekleniyor.

Hercai dizi kıyafetleri
Hercai dizi kıyafetleri için Tıklayınız.

Yasak Elma Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

FOX TV kanalının gözde olan dizisi Yasak Elma ise en çok takipçilerinin merak konusu. Ne zaman başlayacağı ile hemen hemen her gün araştırılan konu oluyor. Ekranlara en son 74. bölümü ile gelmişti. 75. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? 75. yeni bölümün ise Mayıs ayında yayınlanacağı bekleniyor.

Trendyol bikini indirimleri
Trendyol bikini indirimlerini hemen inceleyin.

Büyük merak ettiğiniz dizilerin ne zaman başlayacağı konusu için kesin tarihler geldikçe sizlerle paylaşılmaya devam edilecek. Tekrarları devam eden dizilerde merak ettiğiniz dizi oyuncu kıyafetleri sitemizde güncel olarak eklenmeye devam ediyor. Evde kaldığımız sürelerde kanallarda yayınlanan programlar sayesinde enerjimizi topluyoruz. Ama bu süre içerisinde vücut enerjiniz için de egzersizden sakın geri kalmayın. Sizlerle güncel konuları konuşmaya devam edeceğiz sevgili dizi severler, şimdilik hoşça kalın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir