Doğduğun Ev Kaderindir 1. Bölüm Kıyafetleri

Doğduğun Ev Kaderindir 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

TV8 ekranlarında yeni başlayacak olan dizinin Doğduğun Ev Kaderindir 1. Bölüm Kıyafetleri ve dizide elbise markaları sitemizde yayınlanmaya başlıyor. Merak beklenen dizinin Doğduğun Ev Kaderindir Elbiseleri dizi anında ve sonrasında sürekli olarak güncellemeye devam edeceğiz. Yayın sonrası da bizi takip etmeyi unutmayınız. Dizinin başrol oyuncularından olan Demet Özdemir’in kıyafetleri bu dizide çok dikkat çekecek gibi durmaktadır. Her oynadığı dizide giyim konusunda oldukça başarılı olan oyununun sevenleri de Dizi Kıyafet Markaları ve sponsorlarını oldukça merak etmektedir. Sizlere ilk bölüm ile ekranlara gelecek olan dizinin konusundan biraz bahsedelim.

Demet Özdemir Kazak Markası
Demet Özdemir Kazak için tıklayınız.
Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep Çantası
Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep Çantası için tıklayınız.
Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep Pijama takimi
Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep Pijama takimi için tıklayınız.
Demet Özdemir Sarı Kazak Markası
Demet Özdemir Sarı Kazak Markası Mudo için tıklayınız.

Seferin Kızı Kıyafetleri için tıklayınız.

İbrahim Çelikkol ile birlikte başrol oyunculukları paylaşan Demet Özdemir dizide Zeynep karakterine hayat verecektir. Zeynep’in iki farklı aileye sahip olan hikayesi onu korumak için mücadele veren Mehdi’nin hikayesi anlatılmaktadır. Dizide insan kaderini değiştirmeyi başarabilir mi? konusu ele alınmış gözükmektedir. Şimdi sizlere ilk fragmanda yayınlanan sahnelerden biraz bahsedelim. Ayrıca Demet Özdemir TV8 kıyafetleri sitemizde güncel olarak yer alıyor. Zeynep’in benim iki tane evim iki tane annem var ama hangisi gerçek hayatım bilmiyorum, benim kaderim hangi annem diyerek başlamaktadır. Zeynep annesi olarak bildiği iki kadının arasında da kalmış gözükmektedir.

Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep Etek markası
Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep Etek markası Stradvarius için tıklayınız. Kazak Zara
Doğduğun Ev Karderindir Zeynep Yeşil ceketi
Doğduğun Ev Karderindir Zeynep Yeşil ceketi Bershka için tıklayınız.
Demet Özdemir takım elbise markası
Demet Özdemir takım elbise markası mybestfriendstr için tıklayınız.
Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep Elbisesi
Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep Elbisesi Zara 8691/180 – dizi sponsor markalar için tıklayınız.
Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep Uzun Elbisesi
Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep Uzun Elbise markası Lali- dizi ürünleri için tıklayınız.
Doğduğun Ev Kaderindir Ekrem Ceket markası
Doğduğun Ev Kaderindir Ekrem Ceket markası Efor için tıklayınız. (sanırım doğru model bu)

Doğduğun Ev Kaderindir Demet Özdemir 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

İstemediği adamdan evlenme teklifi de alan Zeynep yüzünden okunan mutsuzluğa rağmen evet diyerek cevap vermektedir. Bu benim kaderim bir hayattan diğerine savrulmak mı diye sorar.Ona sana yüreği büyük sahiplenecek bir adam lazım denildiğinde, var mı öyle birisi bende merak ettim der ve Mehdi cevabını alır. Daha önce karşılaştığı ama tanımadığı adam olan Mehdi ile görüşmeye gider. Doğduğun Ev Kaderindir 1. Bölüm Kıyafetleri yer almaya devam edecektir.

Demet Özdemir Kırmızı Kazak

Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep Kıyafetleri

Doğduğun Ev Kaderindir 2. yayınlanan fragmanda ilk karşılaşmaları konuşurken Mehdi ona adını sorar. Zeynep ise bir daha karşılaşırsak o zaman öğrenirsin belki cevabını alır. Mehdi ve Zeynep tanışmışlardır hatta çalıştığı atölyeye giden Zeynep anahtarını da orada unutmuştur. Ama Zeynep tanıştırılmak istenilen adamın o olduğunu bilmemektedir. Görüşmeye giderken Mehdi kesin maço göbekli, amacı olmayan babalarımız gibi adamlar değil mi diyerek yol koyulmuştur. Mehdi’de onu beklerken inşallah kibirli ukala biri olmaması için dilemektedir. Mehdi onu gördüğü anda şimdi Zeynep dersen bayılacağım derken Zeynep cevabını alırken çok mutlu olduğu gözükmektedir. Zeynep’in görüşmeye geldiği sarı kazağı oldukça dikkat çekmektedir. Dizi henüz daha başlamamışken sizlere Demet Özdemir’in giydiği bazı kıyafetleri paylaşalım.

Demet Özdemir Kısa Kot Ceket
Demet Özdemir Kısa Kot Ceket incelemek için tıklayınız
Demet Özdemir beyaz elbise
Demet Özdemir beyaz elbise incelemek için tıklayınız
Demet Özdemir kırmızı elbise
Demet Özdemir kırmızı elbise için tıklayınız.

 

Doğduğun Ev Kaderindir Dizi Oyuncu Kıyafetleri Hangi Marka?

Dizide yer alan oyuncuların kıyafetleri tek bir marka olmamakla beraber her hafta değişebilmektedir. Oyuncu kıyafet markaları bu sitede yayınlanmaktadır.

Demet Özdemir TV8 Dizi Kıyafetleri Hangi Marka?

Zeynep karakterini canlandıran oyuncunun kıyafetlerini dizikiyafetleri.net sitemizde yayınlamaya devam ediyoruz.

Doğduğun Ev Kaderindir Elbiselerini Nereden Bulurum?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde yer alan kıyafetleri burada paylaşmaktıyız. ürün görselleriyle birlikte eklediğimiz kıyafetlerini üzerine tıkladığınızda marka ve fiyat bilgisine ulaşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.