Doya Doya Moda Kıyafetleri


Doya Doya Moda Elbiseleri

TV 8 ekranlarının eğlenceli moda programı olan Doya Doya Moda Kıyafetleri de sitemizde yayında olmaya devam edecektir. Acun Medya yapımın sevilen programları arasında yer alan Doya Doya Moda şık, tarz ve bir o kadar da ilginç giyimleri ile dikkat çekmektedir. Hafta içi her gün saat 12:30 yeni bölümü ile yayınlanmaktadır. Sitemizde ayrıca dizi kıyafetleri yer almaya güncel olarak devam ediyor. Renkli ve sevilen isimlerden oluşan sunucuların kahkahalı tavırları eve kapandığımız şu günlerde biraz olsun yüzleri güldürmeyi başarmıştır.

Doya Doya Moda Kıyafetleri
Doya Doya Moda Kıyafetleri ve sponsorları için tıklayınız.

Yarışmacıların birbirleri ile yarıştığı elbiselerini jüri üyelerine beğendirmek için verdikleri çaba karşısında birinci olan ödülü kazanmış oluyor. Eleme haftasında jüri üyelerinden düşük puan alan yarışmacılar elenirken, sonunda birinci olan yarışmacı da ödülün sahibi oluyor. En çok izlenen gündüz programın sunucularında, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu yer almaktadır.

Bay Yanlış Dizi Kıyafetleri 

Gülşah Saraçoğlu: Sunuculuğunu yaptığı yarışmada yapmış olduğu konuşmalar ver yorumlarla kendisinden oldukça fazla söz ettiren Gülşah Saraçoğlu kimdir? Demet Akalın, Seda Sayan, Nükhet Duru Ajda Pekkan Birçok ünlüye tasarım hazırlamıştır. Sektöre ilk olarak Dilek Hanif’in asistanı olarak başlamış ve arından bir çok ünlü hazırlamış olduğu tasarımlarla adında çok sık bahsedilmesini sağlamıştır.

doya doya moda elbiseleri
doya doya moda elbiseleri için tıklayınız.

Doya Doya Moda Sunucuları Nereden Giyiniyor?

Kemal Doğulu: Fotoğrafçı, şarkıcı ve kuaför olan ünlü sunucu aynı zamanda oyuncu Kenan Doğulunun da ağabeyidir. 40 yaşında olan sunucu Harran Üniversitesinden mezun olmuştur. Programda değişik saç stilleri ve tarz modası ile Kemal Doğulu kıyafetleri oldukça fazla dikkat çekmektedir.

Seray Sever: Oyuncu, yapımcı ve şarkıcı olan ünlü isim 27 Şubat 1973 İstanbul doğumludur. 2018 yılında Eray Sünbül ile hayatını birleştirmiştir. Lise eğitimi aldığı dönemde Tübitak matematik yarışmasında derece almayı başarmıştır. Eğitimini Boğaziçİ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde tamamlamıştır. Birçok yarışma ve programda yer alan sunucu programa renk katmaya devam ediyor.

Doya Doya modada giyilen elbiseler
Doya Doya modada giyilen elbiseler için tıklayınız.

Uğurkan Erez: 1954 Kırıkkale doğumlu olan sunucu Türkiye’nin en iyi kareografıdır. Miss Turkey, Best Model, Elite Model Look gibi çok önemli olan organizasyonların da kareograflarından dır ve birçok ismi moda dünyasına kazandırmayı başarmıştır. Şişli Ticari Bilimler Akademisinde Siyasi Bilimler fakültesinde eğitim hayatını tamamlamıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir