Edho 111. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. Bölüm Fragmanı

Eşkıya dünyaya Hükümdar olmaz yeni son bölümü nihayet yayınlandı. Hızır Çakırbeyli çocuk yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmasını ve ailesinin hikayesini anlatmaktadır. Yer altı dünyasın girerken her adam olabilecek haksızlıklara karcı yemin eder. Kendisi güçlendikçe ve zenginleştikçe bu haksızların kaynağı olur. Çakırbeyli Hırı sevda adamıdır ve sevmekten hiç kaçamaz. Sevmek kadar sevilmeyi de çok sever. Çakır oğlunu, kardeşlerini, ailesini ve yeğenini diğer fertlerinin canından aziz tutar ve onlar için çok fedakar bir babadır, vefakar bir dosttur. Vazgeçilmez bir abidir, adil, cömert bir reistir kendisi.

EDHO Ömür siyah elbise
EDHO Ömür siyah elbise için Tıklayınız. Ayakabıları için Tıklayınız.(Elbisenin kolları kesilmiş.)
EDHO Ceylan topuklu ayakkabı
EDHO Ceylan topuklu ayakkabı için Tıklayınız ve pantolon için Tıklayınız.
EDHO Bahar yeşil tulum
EDHO Bahar yeşil tulum için Tıklayınız.
Eşkiya Dünya hükümdar olmaz Hızır Alinin gömleği
Eşkiya Dünya hükümdar olmaz Hızır Alinin gömleği için tıklayınız

 

Edho Ömür Façalı Elbise
Edho Ömür Façalı Elbise incelemek için tıklayınız

 

Edho Meryem dizi kıyafetleri
Edho Meryem dizi kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

YASAK ELMA DİZİ KIYAFETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Hızırın bu özellikleri onu yer altı dünyasında sonu alacak yerde yeraltı dünyasında yüceltir. Daima sözüne güvenilir iş yapılabilir bir adam haline gelmişken devlet radarına takılmıştır. Devletin kontrol etmek istediği faaliyetlerini yürütmek için ondan daha iyi bir aday olmadığını düşünür. Bu olay ise Hızır Çakırbeyli’nin en büyük olma teklifidir.

Hızır Ali deri ceket
Hızır Ali deri ceket için Tıklayınız.

Edho 111. Son bölümünde Meltem amcası Hızır’ın öldürüleceğini ve hiç kimseye güvenmemesi gerektiğini ve içlerinde ona karşı ihanet edecek birisinin olduğunu söylemiştir. Yeni bölümde Alparslan, Hızır ve İlyas tuzağa düşürüldü.

Eşkiye Dünyay Hükümdar olmaz son bölümünde Neler olmuştu. İzzetin yanına Muzi gelir ve Ateş’le anlaşmıştır. İlyas ve Ateş bir restoranda yemek yemektedir. Muzi ile Ateş gizli olarak konuşur. İhanet etmektedir. Restorandan çıkmak için hazır haldeyken İlyas Fahrettin’i arar ve dışarıda birilerinin onu beklediğini söyler. Ateş ve Ateşin arkadaşları gittikten sonra orada çatışma çıkar. Fahrettin ve Hurşit’in yardımlarıyla saldırganı bertaraf ediyorlar. İlyas ise bu saldırganın kim olduğunu çok merak etmiştir.

Edho 111. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Edho 111. Bölüm dizi kıyafetleri ve Dizi modası ile ilgili belli olan elbise ve aksesuarları sizlerle sitemizde paylaşmış olacağız. Edho 110. Bölümden de bulduğumuz ürünleri bu haftaki bölüm ile birlikte sizlere yayınlayacağız. Edho dikkat çeken ürünlerde Oktay Kaynarca’nın şık giyimi göz önüne çıkmaktadır. Yeni bölüm için şimdiden iyi seyirler dileriz.

 

edho dizisi takım elbise sponsorları
edho dizisi takım elbise sponsorları için TIKLAYINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir