Erkenci Kuş 15.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Ve işte en sevilen dizimizin fragmanı, dizinin hemen ardından yayınlandı. Çok keyif veren sahneler, komik diyaloglar ve heyecanlı aşk serüveni ile yine sizi mutlu edecek. Gülmek ve eylenmek istiyorsanız, Cumartesi günü saat 20.00’da Star ekranlarında yerinizi alarak tadını çıkarın. Tüm sayfalarda takip edilen ve her konusu olay olan dizide, kıyafetleri de çok dikkat çekmekte.

Erkenci Kuş 15.Bölümünde Hangi Olaylar Bizi Güldürecek!

Büyük bir merakla her bölümde gülmekten kırıp geçirdiği dizi Erkenci Kuş 15. yeni bölümüyle sizlerle buluşmaya geliyor. O da ne, Can ve Sanem el ele tutuşurken, Ceycey çıkagelir onları basar. Neye uğradığını şaşıran Ceycey, eli ayağına dolanır ve onların o halini hazmedemez, kekelemeye başlar. Sanem için büyük aşk kıvılcımları şimdi bir alev topu gibi içini kemiriyor. Kendisini çok romantik biri olarak görür. Can ise tam tersini düşünür ve bunu ona söyler. Ama Sanem, durumu tamamen yanlış anlar ve diğer iş arkadaşlarından onu kayırmadığı için çok akıllıca bulur. Onlar şakalaşırken bu defa da Leyla’ya yakalanırlar ama farkında değillerdir. Sanem bunun hesabını nasıl verecek?

Erkenci Kuş Dizi Kıyafetleri
Erkenci Kuş Dizi Kıyafetleri

Can, Sanem ile resmi olarak sevgili olmuşken herkese her şeyi açıklamak ister. Tabi ki de Sanem engel olmak için onu delirtir. Ailesiyle konuşmasına engel olamaz ve anne- babası duydukları karşısında şoka girer. Sanem bunlar olurken dayanamaz ve ablasına Can ile sevgili olduğunu itiraf eder. O kadar mutludur ki liseli aşıklar gibi gezmeye başlarlar. Lunaparka gidip aşlarını özgürce yaşarlar ama; onları bekleyen sürprizden habersizlerdir. Daha fazlası için Cumartesi günü buluşalım. Keyifli seyirler dileriz.

Jet Sosyete Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Erkenci Kuş 15.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Yeni bölümüyle karşınıza gelecek tüm kıyafetlere buradan sahip olacaksınız. Sizler gibi biz de dizi için fan oluşturuyor ve ilgi gösteriyoruz. Her kıyafet için nereden ve ne kadara alacağınız ile ilgili tüm bilgiler burada. Diziyle paralel zamanda kıyafetleri sizinle paylaşacağız, takipte kalın..

Erkenci Kuş Sanem etek
Erkenci Kuş Sanem etek için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Leyla tulum
Erkenci Kuş Leyla tulum incelemek için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Sanem tişört
Erkenci Kuş Sanem tişört için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Sanem elbise
Erkenci Kuş Sanem elbise için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Sanem elbise
Erkenci Kuş Sanem elbise siyah rengi için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Can gömlek
Erkenci Kuş Can gömlek için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Deren pantolon
Erkenci Kuş Deren pantolon için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Can gömlek
Erkenci Kuş Can gömlek için Tıklayınız.

 

Ufak Tefek Cinayetler Aylin ceket
Ufak Tefek Cinayetler Aylin ceket için Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir