Erkenci Kuş 21. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Merhaba sevgili dizi kıyafetleri sevenlerimiz, Erkenci Kuş dizisinin şimdi yeni fragmanı sizlerle buluştu. Erkenci Kuş dizisi ile en çok güldüğümüz sahneler yer alırken, bu hafta biraz da entrikalara yer verecek. Her koşulda yüzlerimizi güldürmeyi başaran dizide trajedi olayları bizleri bekliyor olacak. Erkenci Kuş 21. yeni bölümü ile Sanem ve Can ortak iş yapmaya başladı, aralarındaki buzları artık iyice çözdüler. Büyük bir merakla beklediğimiz Erkenci Kuş 21. yeni bölümü ile 24 Kasım Cumartesi günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında gösterinde olacaktır.

Erkenci Kuş Sanem Kazak
Erkenci Kuş Sanem Kazak için TIKLAYINIZ.

 

Erkenci Kuş Leyla Kazak
Erkenci Kuş Leyla Kazak için TIKLAYINIZ.

 

Erkenci Kuş Aylin ceket
Erkenci Kuş Aylin ceket için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Ceyda ayakkabı
Erkenci Kuş Ceyda ayakkabı için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Kıyafet
Erkenci Kuş Melehat Kaban için TIKLAYINIZ.

 

Erkenci Kuş Deren etek
Erkenci Kuş Deren etek için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Gamze ceket
Erkenci Kuş Gamze ceket için Tıklayınız. ve etek için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Ceyda pantolon
Erkenci Kuş Ceyda pantolon için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Sanem etek
Erkenci Kuş Sanem etek için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Sanem kazak
Erkenci Kuş Sanem kazak için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Leyla elbise
Erkenci Kuş Leyla elbise için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Sanem kazak
Erkenci Kuş Sanem kazak için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Deren pantolon
Erkenci Kuş Deren pantolon için Tıklayınız.

Peki, Erkenci Kuş 21. Bölüm’ünde Neler Olacak?

Erkenci Kuş 20. bölümünde Sanem ve Can beraber fikir güçlerini birleştirip ortak iş yapmaya başlamıştı. Sanem’in zekasına hayran olan Can, onu bir an bile yalnız bırakmak istemez. Tek düşündüğü şey sadece onunla beraber olabilmek için her duruma göğüs germekti. Ve öyle de yapıyor… Yeni bölümde birbirlerine daha da yakınlaşan karakterler, artık içindeki yaşadıkları büyük aşka dur diyemezler. Sanem’in tüm yaptığı işlere karşı yine ondan asla vazgeçemez ve kıvılcım bir anda aleve dönüşmüştü. Can, Sanem’i öper…

Ufak Tefek Cinayetler Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Erkenci Kuş Sanem ceket
Erkenci Kuş Sanem ceket için Tıklayınız ve etek için Tıklayınız.

Sanem, Can’a özel bir koku hediye eder. Bunu verirken Can’ın boynuna ellerini dolayan Sanem, içindeki sesi dinler. Tam yakınlaştılar derken Ceycey yine onları basar:) Ve iki aşık kendisini hemen toparlar. Bu arada ofise yeni gelen Ceyda, Can’ın etrafında çok dolaşmaya başlar. Tabi bu durum Sanem’in çok dikkatini çeker. Can da çok kıskanç olan Sanem’i daha da kıskandırmak için “Ceyda kokumu çok beğendi.” der. Gözleri yuvasından çıkan Sanem, bir şey söylememek için kendisini zor tutuyordu. Sadece “Kokladı mı?” diye sorar.

Erkenci Kuş Mevkibe hırka
Erkenci Kuş Mevkibe hırka için TIKLAYINIZ.

Sanem’in bir misafiri çıkagelir. İlkokul arkadaşı olduğunu söyledi Can’a ama oldukça kıskançlık havası esmekteydi. Eskiden çocukluk aşkı olduğunu söyleyen Sanem, bu sefer çok kızdıracaktı. Oldukça eğlendiğimiz bölümde başka neler olacak, neler bizi güldürecek? Daha yakından hepsini öğrenmek için diziyi sakın kaçırmayın.

Erkenci Kuş 21. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Erkenci Kuş Dizi Kıyafetleri ile Sanem, Can, Aylin ve Leyla gibi dikkat çeken oyuncuların tüm giydiklerine buradan ulaşacaksınız. Siz de birebir ürün ile buluşabilmek için sayfamızı takip edebilirsiniz. Tüm markaları ve ne kadara sahip olacağınızı öğrenmek artık çok kolay. Keyifli seyirler dileriz.

Erkenci Kuş Can Kaban
Erkenci Kuş Can Kaban için TIKLAYINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir