Erkenci Kuş 23. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Merhaba sevgili Erkenci Kuş dizi kıyafetleri sevenlerimiz, Erkenci Kuş dizisinin yeni fragmanı sonunda sizlerle buluşuyor. Erkenci Kuş dizisi ile tüm gerçekler ortaya mı dökülüyor? Her zaman yüzleri güldüren dizide bu hafta Erkenci Kuş 23. yeni bölümünde Sanem, tüm sırlarını ortaya döküyor. En çok eğlendiğiniz, merakla izlediğimiz Erkenci Kuş 23. yeni bölümü ile 8 Aralık Cumartesi günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında sizler ile buluşuyor olacak.

Erkenci Kuş Sanem Mont
Erkenci Kuş Sanem Mont için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Deren Bluz
Erkenci Kuş Deren Bluz için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Leyla Beyaz Ceket
Erkenci Kuş Leyla Beyaz Ceket için Tıklayınız

 

Erkenci Kuş Sanem kaban
Erkenci Kuş Sanem kaban için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Deren gömlek
Erkenci Kuş Deren gömlek için Tıklayınız ve etek için Tıklayınız.

Yasak Elma Tüm Dizi Kıyafetleri İçin Tıklayınız.

Erkenci Kuş 23. Bölüm’ünde Neler Olacak?

Ceycey ve Sanem yine iş başındaydı. Emre’yi takip ediyorlar. Çünkü, Aylin ile beraber olduğunu öğrenmişlerdi. Yalanlarını ortaya çıkarmak için iz peşindeler. Peki Sanem, Can’a tüm gerçeği itiraf edebilecek mi? Sanem ile Can gizli bir buluşma esnasında otoparkta buluşur. Onlar orada aşklarının ilk adımını atarken, bazı kimselere yakalanırlar. Tabi ki, Leyla onları görür. Ve büyük bir şok yaşar. Ofisteki herkes bu aşkı öğreniyor ve duyduklarına inanamıyorlar.

Erkenci Kuş Sanem Kazak
Erkenci Kuş Sanem Kazak için Tıklayınız. Pantolon için Tıklayınız.

Deren, bu aşıkların haberine karşı en büyük şoku yaşayan kişilerden biridir. Ofis içinde çığlık atmaya başlar. Artık onları kimse tutamaz. Onlar aşlarını şimdi dağ evinde yaşıyorlar. Can, Sanem’e çok güzel sürprizler hazırlarken, onu büyülüyordu. Hazırladığı bu büyüleyici jestlerle Sanem gözlerine inanamıyordu. Can’a bir kere daha aşık olduğunu görmek, ona daha çok mutluluk veriyordu. Bu defa onların aşkını izlemek çok keyifli olacak. 23. yeni bölümü ile en eğlenceli sahnelere şahit olacaksınız. Keyifli dakikalar sizleri bekliyor olacak.

Erkenci Kuş 23. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Erkenci Kuş kıyafetleri 23. yeni bölümünde yine sizleri şok etkisinde bırakacak kıyafetler yer alıyor. Sizlere tüm kıyafetleri özenle bulup bağlantılı olarak sunuyoruz. Birebir aynı ürüne ulaşmanız için bağlantılar oluşturarak, kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Sanem’in giydiği elbiseleri, Güliz’in giydiği etekleri ve diğer tüm oyuncuların kıyafetleri için sayfamızı takip edebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm kıyafetlerin, tüm detayları için sayfamızı takipte kalın. Erkenci Kuş dizisi yayınlanana kadar şimdilik hoşça kalın…

Erkenci Kuş Sanem elbise
Erkenci Kuş Sanem elbise Tuvanam.

 

Erkenci Kuş Dizisi Sanem Kazak
Erkenci Kuş Dizisi Sanem Kazak için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Deren Elbise
Erkenci Kuş Deren Elbise için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Leyla ceket
Erkenci Kuş Leyla ceket için Tıklayınız ve pantolon için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir