Erkenci Kuş 24. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Yine harika bir bölümü ile sizleri karşılayan Erkenci Kuş, bu hafta da evinize neşe olmaya geliyor. Sevgili dizi kıyafetleri sevenler, her hafta yayınlanan yeni bölümleri ile farklı konuların işlendiği gibi farklı kıyafetlerin giyilmesi de çok dikkat çekmektedir. Baş roldeki oyuncularımız Sanem ve Can birbirleriyle arasında olan bağı daha da kuvvetlendirdi. Şirkette yaptıkları ortak çalışmaları ile gözde firmalardan biri olarak yine yükselişe geçtiler. Erkenci Kuş dizimizin 24. yeni bölümü 15 Aralık Cumartesi günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında sizlerin karşısına çıkmak için bekliyor.

Sanem kaban
Sanem kaban için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Tuğçe Deri Trençkot
Erkenci Kuş Tuğçe Deri Trençkot için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Aylin ceket
Erkenci Kuş Aylin ceket için Tıklayınız.

Erkenci Kuş 24. Yeni Bölüm’ünde Neler Oluyor?

Aşkları onların ayrı kalmalarına engel oldu. Yine en tutkulu halleri ile birlikteler. Bunun da tadını çıkartmak en doğal haklarıydı. 24. yeni bölümünde sizlere en eğlenceli halleri ile karşınıza gelecek olan çiftimizi izlemek oldukça keyifli olacak. Herkesten gizlenen gizli aşkları şimdi ortaya mı dökülüyor? Hem de Aylin tarafından fırsat bulduğu için ilan ediyor. Son yayınlanan fragmanda da gördüğünüz gibi çok mutlu ve heyecanlı bir çift karşımızda.

Erkenci Kuş Sanem deri ceket
Erkenci Kuş Sanem deri ceket için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Leyla kaban
Erkenci Kuş Leyla kaban için Tıklayınız.

Ufak Tefek Cinayetler Son Final Bölümü ve Tüm Kıyafetleri İçin Tıklayınız.

Sanem artık bu gizli kalan aşklarını herkese ilan etmek için büyük bir adım atar. İlk olarak annesine açıklamayı düşünen Sanem’den önce hareket eden kişi Aylin olur. İkisinin gizlice çektiği fotoğrafı gazetelere manşet haber olarak gönderir. Ve annesi de gazetede yer alan bu haber sayesinde her şeyi öğrenir. Ama Sanem büyük bir çaba sarf ederek annesine durumu açıklamaya çalışır. Ancak annesinin cevabı ayağındaki terliği çıkartıp onu kovalamaya başlamakla olur.

Erkenci Kuş Sanem etek
Erkenci Kuş Sanem etek Zara.

Erkenci Kuş 24. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Erkenci Kuş dizi kıyafetleri için sayfamızdaki ayrıntılı yazılar sayesinde tüm aradıklarınızı çok kolay bir şekilde bulacaksınız. Şimdi diziyi takip edin ve sizler için hazırlanan özel birebir ürün bağlantısı sayesinde kolayca ulaşın. Sanem’in kıyafetleri, Leyla’nın kıyafetleri, Deren’in kıyafetleri ve daha fazlası için aranılan her şey burada yer alacak. Siz de kıyafetleri daha kolay bulmak için sayfamızı takip edin. Keyifli seyirler dileriz…

Erkenci Kuş Sanem Mont
Erkenci Kuş Sanem Mont için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Leyla Beyaz Ceket
Erkenci Kuş Leyla Beyaz Ceket için Tıklayınız

 

Erkenci Kuş Deren gömlek
Erkenci Kuş Deren gömlek için Tıklayınız ve etek için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir