Erkenci Kuş 27.Bölüm Kıyafetleri

Erkenci Kuş 27.Bölüm Fragmanı

Erkenci Kuş son bölüm fragmanı olan 27.Bölüm yayınlandı. Dizilere verilmiş aradan sonra yayınlanacak olan Erkenci Kuş 26 Ocak tarihi ile ekranlarda yerini alacaktır. Yeni bölümde Sanem sevgili can ile hayallerini süsleyecek kadar romantik masalsı bir zaman geçiriyor. Sanem’e karşı aşık olan Can ona bir evlilik teklifi ediyor. Erkenci Kuş 27.Bölümde bizi neler bekliyor, bekleyip göreceğiz. Ayrıca Erkenci Kuş Kıyafetleri ve sponsorlarını sizler için yazımızda yayınlamaya devam edeceğiz. Merak ettiğiniz kıyafet ve önerilerinizi bizlere yorum olarak yada mail olarak gönderebilirsiniz.

Erkenci Kuş Emre kaban
Erkenci Kuş Emre kaban için Tıklayınız.

 

Sanem sarı sweatshirt
Sanem sarı sweatshirt için Tıklayınız.

 

 

Erkenci Kuş Sanem Çanta
Erkenci Kuş Sanem Çanta için Tıklayınız.
Etek markası: @queofficial, incelemek için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Demet Özdemir Kırmızı Elbise
Erkenci Kuş Demet Özdemir Kırmızı Elbise atolyeno6

 

Erkenci Kuş Can Kazak
Erkenci Kuş Can Kazak için Tıklayınız

 

Erkenci Kuş Leyla Elbise
Erkenci Kuş Leyla Elbise markası için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Sanem Gömlek
Erkenci Kuş Sanem Gömlek markası için Tıklayınız

Erkenci Kuş 26.Bölümde Neler Oldu?

Sanem, Can’ı nezarethanede gördüğü sırada ne olcak diye sorarak ağlıyor. Senem’in endişelenmesini Can istemiyor. Can’dan Sanem özür diliyor. Mutsuz olan Can, Fabbriyi sevindirmeyeceğini söyler. Sanem’in ajansa gitmesini Can ondan ister. Sevgilisi Can’ı kurtarmak isteyen Sanem Harekete geçiyor. Sanem kendi kokusunu Fabbri’nin şikayetini çekmesi için hazırlıyor. Hazırladığı kokuyu Fabbri’ye veren Sanem, onun Can için şikayeti geri çekmesini sağlıyor. Aylin ve Fabbri’nin başka bir planı vardır. Aylin’e olan hislerini Fabbri ona anlatıyor. Emre ve Can’ın başına bela olan Aylin kendine çok iyi bir koz elde ediyor. Almış olduğu kuvvet ve his ile Aylin ajansa ziyaret ediyor.

Erkenni Kuş Guliz Elbise
Erkenni Kuş Guliz Elbise markası için Tıklayınız

 

Gizemli bir kadın mahalleye gelir. Mahalleye gelir gelmez her şeyi birbirine katar. Gizemli kadının sokak hayvanları için konan mama kabına vurduğunu gören Sanem onunla kendini kavganın içinde bulur. Bu kadınla Sanem ikinci kez karşılaşır. Üstelik karşılaşma yeri Can’ın evidir. Kadını görür görmez Sanem onu azarlamaya başlıyor. Bu gizemli kadın acaba kim? yeni bölüm ile birlikte merak edilen bu kadını öğrenmiş olacağız.

Erkenci Kuş Demet Özdemir Ceket
Erkenci Kuş Demet Özdemir Ceket markası için Tıklayınız.

Erkenci Kuş 27.Bölüm Sponsorları

Erkenci Kuş Dizi Kıyafetleri ve Dizi kıyafet sponsorlarını sizlere yazımızda ilave etmeye devam edeceğiz. Erkenci Kuş Sanem kıyafetleri en çok merak edilen oyunculardan olmaktadır. CeyCey karakterinin renkli giyimi de araştırılmaktadır. Erkenci Kuş Can Divit şık giyimi erkek izleyiciler tarafından da merak edilmektedir. Kim nereden, hangi marka giymektedir?

Erkenci Kuş Güliz elbise
Erkenci Kuş Güliz elbise markası için Tıklayınız.

 

Demet Özdemir Mont
Demet Özdemir Mont markası için Tıklayınız.

 

Erkenci kuş Sanem Kaban
Erkenci kuş Sanem Kaban markası için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Hüma tulum
Erkenci Kuş Hüma tulum markası için Tıklayınız.

 

2 thoughts on “Erkenci Kuş 27.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir