Erkenci Kuş 28.Bölüm Kıyafetleri

Erkenci Kuş 28.Bölüm Fragmanı

Erkenci Kuş 28.Bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Can Sanem’e söylemiş olduğu; Sakin sakin akıp gelen iki nehir kavuştukları yerde dünyanın en derin suyuna dönüşüyorlardı. Biz yeni kavuşan iki nehiriz. Bence Birlikte akmanın yolunu bulmalıyız diyerek söylemiş olduğu anlar Sanem’i heyecanlandırıyor. Sanem, Can ve Ceyda’nın barda yalnız olduklarını öğreniyor. Beraber ve gideceklerini düşünen Sanem soluğu dağ evinde alıyor. Taksi ile Can’ı gördüğü sırada ne yapacağını şaşırarak kaçarken ağaca çarparak Can’a yakalandığı sahne komik anlara sahne olmaktadır.Yeni Bölüm ile birlikte Erkenci Kuş Kıyafetleri sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Erkenci Kuş Leyla yeşil kazak
Erkenci Kuş Leyla yeşil kazak için Tıklayınız.

 

Can Yaman kaşe mont
Can Yaman kaşe mont için Tıklayınız.

 

Sanem zebra kemer
Sanem zebra kemer için Tıklayınız.

Erkenci Kuş 27.Bölümde Neler Oldu

Hüman’ın, Can’ın annesi olduğunu Sanem öğrenmektedir. Fakat en son isteyeceği şekilde tatsız olarak öğreniyor. Can’a annesi ile tanıştığını anlatmaya çalışan Sanem, zor anlar yaşamaktadır. Annesin oyun oynamış olduğunu Can öğreniyor. Can’ın annesinin kim olduğunu Mevkıbe ve Leyla’da öğreniyor. Bu ikili öğrenmeleriyle şok yaşarlar. Sanem tüm detayları anlatmaktadır. Sanem Can’ın annesi Hüma ile kavga etmiş olduklarını söylüyor. Leyla, Sanem’in bu haline kızmış olsa da annesi kızına destek olmaktadır.

Erkenci Kuş Öznur Elbise
Erkenci Kuş Öznur Elbise markası: atolyeno6

Emre de oldukça şaşkındır. Annesinin gelmesi nedeninin Aylin’in sebep olduğunu anlar. Hüma oğlu Can’ın gözaltında olduğunu öğrenir öğrenmez hemen harekete geçer. Annesinin boşandığını da öğrenen Can çok öfkelidir. Emre Can’ı bu durumda sakinleştirmeye çalışıyor. Bunun karşısında dağılan Can çocuklukta yaşamış olduğu defterleri bir kez daha çıkarıyor.

Erkenci Kuş Leyla Elbise
Erkenci Kuş Leyla Elbise markası için Tıklayınız.

Çarpışma Kıyafetleri için Tıklayınız

Hüma ajansa sabahtan baskın yapar. Çalışanlar Hüma’yı asıl patronlarının gelişini gördüğünde gerginleşirler. Hüma’nın etrafında dört dönen Deren, ilgi sevgiyi Aylin’e kaptırıyor. Sanem ve Leyla’nın servet avcısı olduğunu Hüma’ya anlatıyor. Sanem’den hoşlanmadığını gösteren Hüma’da bunu açıkça belli ediyor. Can’a söylemiş olduğu yalandan dolayı Sanem vicdan azabı çekerken, sevgilisi de ona karşı evlilik teklifi yapmanın heyecanını yaşıyor. Can, Sanem’e ay taşı alarak yaptığı evlilik teklifi hem çok sevindirir hem de çok şaşırtır.

Erkenci Kuş 28.Bölüm Kıyafet markaları

Erkenci Kuş Dizisinde oyuncuların giymiş olduğu Dizi Kıyafetleri ve sponsor markaları sizlere sunmaya devam ediyoruz. Dizide tüm oyuncuların şık giyimi ilgi çekmeye devam etmektedir. SON BÖLÜMDE HANGİ KIYAFETLER DİKKATİMİZİ ÇEKMİŞTİ ?

Erkenci Kuş Ceycey
Erkenci Kuş Ceycey markası için Tıklayınız.
(Ürün Tükenmiş olabilir)

 

Erkenci Kuş Sanem Çanta
Erkenci Kuş Sanem Çanta için Tıklayınız.
Etek markası için Tıklayınız

 

Sanem sarı sweatshirt
Sanem sarı sweatshirt markası için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Can Kazak
Erkenci Kuş Can Kazak için Tıklayınız

 

Erkenni Kuş Guliz Elbise
Erkenni Kuş Guliz Elbise markası için Tıklayınız

 

Erkenci Kuş Güliz elbise
Erkenci Kuş Güliz elbise markası için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir