Erkenci Kuş 29. Bölüm Kıyafetleri

Merhaba, sevgili dizi severlerimiz. Erkenci Kuş dizisi ile tüm heyecanı yeniden yaşatıyor bize. Erkenci Kuş 2.fragmanıyla şimdi sizlerle buluşuyor. Cumartesi günleri saat 20.00’de Star TV ekranlarında sizleri bekliyor olacak. Dizinizin tüm ayrıntıları için takipte kalın.

Erkenci Kuş 29. Bölüm’ünde Neler Olacak?

Sanem, şirketin gidişatından hiç mutlu değildir. Şirketin tüm menfaatleri için elinden geleni yapacaktır. 29. yeni bölümün fragmanında Sanem şirket için çabalarını devam ettirmekte. Sanem, Fabbri tarafından özel olarak hazırlanan lansman davetiyesindeki parfüm ona ait olmadığını fark eder. İçini çekip bir oh dediğini oradaki herkes duymuştu. Ama yine de içi asla tam anlamıyla rahat değildir. Can’a tüm gerçeği anlatmak için özel bir fırsat arıyordu. İyice prestij kaybeden şirket, Aylin ve Fabbri’nin hain planlarıyla ele geçirilmeye çalışılsa da Sanem bu duruma bir dur demek için tüm ekibi toplar. Hızlıca hazırlanan projesiyle yeniden ekibe renk verir. Mckinnon için hazırladığı özel bir sunum oluşturur.

Çarpışma Dizisi Tüm Kıyafetlerini İncelemek İçin Tıklayınız.

İşler daha da zorlaşırken Can, Fabbri’nin sebep olduğu tüm kazdığı kuyuları öğrenir. Hesabını sormak için hemen yanına gider. Diğer yandan hazırlanan hızlı baskın sayesinde Aylin ve Fabbri tutuklanarak hapishaneye atılır. Bu gelişmelerden sonra herkesin jeyfi yerine geldi ancak Sanem’e bomba etkisi yaratacak bir gelişme olur. Polen ofise geri döner ve Sanem’in suratındaki şok etkisi onu ele vermektedir. Tam her şey yolunda iken Polen’in tekrar ortaya çıkması hevesini kursağında bırakmıştı. Daha fazlası için sizler de Star TV ekranlarında yerinizi alın ve dizinizin keyfini çıkartın.

Erkenci Kuş 29. Bölüm Sponsorları

Erkenci Kuş dizi kıyafetleri ile sizler de tüm merak ettiğiniz kıyafete ulaşacaksınız. İndirimli günlerin başladığı özel günlerde ise alışveriş heyecanı daha da artmakta. Bu fırsatları kaçırmayın ve sevdiğiniz oyuncunun tüm kıyafetlerine sahip olun. Birebir hazırlanan özel bağlantılar sayesinde gördüğünüz kıyafete çok kolay ulaşacaksınız. Keyifli seyirler dileriz.

Erkenci Kuş Leyla yeşil kazak
Erkenci Kuş Leyla yeşil kazak için Tıklayınız.

 

Can Yaman kaşe mont
Can Yaman kaşe mont için Tıklayınız.

 

Sanem zebra kemer
Sanem zebra kemer için Tıklayınız.

 

Sanem sarı sweatshirt
Sanem sarı sweatshirt için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Leyla Elbise
Erkenci Kuş Leyla Elbise markası için Tıklayınız.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir