Erkenci Kuş 30.Bölüm Kıyafetleri

Erkenci Kuş 30.Bölüm Fragmanı

Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı yayınlandı Son bölümde Sanem, Can ile hayallerindeki gibi aşk yaşamaya başlıyor fakat içini kemiren bazı düşüncelerden de bir türlü kurtulamıyor. Eminönü’nü Can ile gezen Sanem ve Fabbri’nin tutuklanmış olduğu son bölümde daha başka neler oldu? Erkenci Kuş Kıyafetleri de yeni bölüm ile birlikte sizlere sunmaya devam edecektir.

Erkenci Kuş 29.Bölümde Neler Oldu?

Can ve Sanem iki sevgili İstanbul sokaklarında çok güzel bir gün geçiriyor. Sevgilisinin fotoğrafını çeken Can, onunla Eminönü’nde karış karış geziyorlar. Sanem çok mutludur ve böyle bir günde bile Can’la konuşabilmek için fırsat kolluyor. Sürekli araya giren olaylar onun Can ile konuşmasını engelliyor. Bir türlü bu huzursuzluğunu da bitirmiyor. Son olarak da kendi kendine, anlatmaktan başka çaren yok diyerek konuşuyor.

Erkenci Kuş Polen bluz
Erkenci Kuş Polen bluz için Tıklayınız.

 

Can Yaman siyah mont
Can Yaman siyah mont için Tıklayınız.

Yapılacak lansman için Fabbri ajansa davet edilir. Fabbriden gelen davetiyedeki koku ile Sanem biraz olsun nefes almaktadır. Koklamış olduğu parfüm çünkü ona ait parfüm değildir. Ajansı yeniden ayağa kaldırmak isteyen Sanem güzel bir plan yapmaktadır. Cey Cey ve Deren’den de destek alarak ajansın kaybetmiş olduğu prestiji kazandırmak istiyor. Birlikte ekip olarak sunum hazırlıyorlar. Mckinnon’a hazırlamış oldukları sunumu gösteriyorlar. Herkes ajansta keyiflidir ve Sanem çok keyiflidir.

Can Yaman deri bot
Can Yaman deri botu Desa,incelemek için Tıklayınız.

Vurgun Kıyafetleri için Tıklayınız.

Can, Fabbri’nin yapmış olduğu pis işleri öğreniyor. Can, Fabbri’nin yanındayken olduğu yere polisler gelerek hakkınızda suç duyurusu var diyerek gözaltına Fabbri’yi alıyorlar. Fabbri’ye tek bir laf söyleyen Can, koku benim kokum demiştim sana diyor. Aylin’de Fabbri gibi aynı şekilde polis tarafında alınıyor. Her şey yolundayken Polen’in gelişi Sanem’i hapşırık içine sokuyor. Can ise Polen’i sıcak tutumla karşılıyor.

Sanem siyah bluz
Sanem siyah bluz için Tıklayınız.

Erkenci Kuş 30.Bölüm Kıyafet Markaları

Erkenci Kuş Dizisinde oyuncuların giymiş olduğu Dizi Kıyafet markaları ve sponsorları sizler ile paylaşmaya devam ediyoruz. Sanem kıyafetleri son zamanlarda dikkat çeken oyunculardan olmaktadır.

Erkenci Kuş Leyla Elbise
Erkenci Kuş Leyla Elbise markası için Tıklayınız.

 

Can Yaman kaşe mont
Can Yaman kaşe mont için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Leyla yeşil kazak
Erkenci Kuş Leyla yeşil kazak için Tıklayınız

 

Sanem zebra kemer
Sanem zebra kemer için Tıklayınız.

 

Sanem sarı sweatshirt
Sanem sarı sweatshirt için Tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir