Erkenci Kuş 33.Bölüm Kıyafetleri

Erkenci Kuş 33.Bölüm Fragmanı

Erkenci Kuş 33.Bölüm fragmanı yayınlandı. 9 Mart Cumartesi günü ekranlara gelecek olacak yeni bölüm heyecanla beklenmektedir. Leyla’nı karşısına geçen Emre, Osman ile mutlu olup olmadığını soruyor. Sanem’e karşı Yiğit yakın tavırlarını artırmaya devam ediyor. Bunun farkında olan Can onu dövmeyi çok istiyor. Erkenci Kuş Dizi Kıyafetleri için bizi takip etmeye devam ediniz.

Erkenci Kuş 32.Bölümde Neler Oldu

Sanem ve Can ajansta bu sefer ilişkilerini mesafeli olarak yaşamaya başlıyorlar. Can’ın Sanem’i kıskanmasından dolayı işler biraz karışmaya başlıyor. Sanem ve Can, Polen ile Yiğit’in kardeş olduklarını öğrenirken çok şaşırıyorlar. Yiğit ajansın olduğu binaya taşınır. Polen bu sırada yemek kitabı çıkarmaya karar verir. Polen, kardeşi Yiğit’ten de teşvik alarak desteği de Hüma’dan gelir. Hüma yemek daveti organize ediyor. Başta ben gitmem dese de Sanem, Candan teklif geldiği için hiç düşünmeden kendisi orada buluyor. Polen’e olan sevgisini Hüma herkese göstererek yaşıyor.

Erkenci Kuş Yiğit ceket
Erkenci Kuş Yiğit ceket için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Leyla Takım
Erkenci Kuş Leyla ceket için Tıklayınız  ve pantolon için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Yiğit Kazak
Erkenci Kuş Yiğit Kazak incelemek için Tıklayınız

 

Sanem ekose ceket
Sanem ekose ceketi Ayşe Burcu Kaya.

Kuzgun Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Yiğit’in teklifini Sanem kabul ediyor. Sanem’de Can gibi aynı şekilde kıskançlık krizi yaşıyor. Tüm işlerini ayrılmadan önce Sanem toparlayacağının teyidini veriyor. Polen o sırada fularının kaybolduğunu söyleyerek telefon ile arıyor. Sanem, Polen’in adını duyar duymaz çıldırması da bir oluyor. İşlerini toparlayacağını söyleyen sanem peki siz ne yapacaksınız der. Polen ile Can’ın hemen kaçar gibi gitmesini söylüyor. Bu durumun onu problemi olduğunu Can söylüyor.

Güliz siyah elbise
Güliz siyah elbise için Tıklayınız

Cey Cey, Sanem ve Can ikilisinin ayrılığını kabullenemediğinden telefonda öfkeli şekilde konuşuyor. Cey Cey öfkesi arttığından konuşmalarına ofiste bulunan herkes şahit oluyor. Cey Cey, Can ve Sanem’in ayrılmış olduklarını ama ikiliyi barıştırmak için plan yapması gerektiğini söyler. Tüm ajans onların ayrılık haberleri karşısında Cey Cey ile plana dahil oluyorlar. Cey Cey, Deren, Leyla ve Ayhan ile plan yapmak adına bir araya geliyor. Can ev Sanem’i buzhaneye kapatmaya karar veririler. Sanem’i plan için buzhaneye doğu Deren gönderiyor. Daha sonra Deren Can’ı da buzhaneye göndermeyi başarıyor. Onları oraya kapatmaya karar verirler. Her ikisi de buzhaneye gittikten sonra kapıyı kilitliyorlar. Can kapıyı açmaya çalışırken orada Sanem ile karşılaşıyor.

Erkenci Kuş 33.Bölüm Kıyafet Markaları

Erkenci Kuş dizisi izleyicilerinin merak ettiği Dizi Kıyafetleri ve sponsorlarını sizlere her hafta sunmaya devam edeceğiz. Sanem Kıyafetleri dikkat çeken ürünlerde yerini alıyor

Can Yaman beyaz kazak
Can Yaman beyaz kazak incelemek için Tıklayınız

 

Erkenci Kuş Demet Özdemir Elbise
Erkenci Kuş Demet Özdemir Elbise markası: atolyeno6

 

Leyla mor kazak
Leyla mor kazak incelemek için Tıklayınız. Etek için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir