Erkenci Kuş 34.Bölüm Kıyafetleri

Erkenci Kuş 34.Bölüm Fragmanı

Star TV ekranların en sevilen dizilerinden olan Erkenci Kuş 34.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Polen ve Yiğit ellerinden kaçırmış oldukları Sanem ve Can ikilisi için aralarında dertleşmeye başlar. Can tarafından kaçırılan Sanem açlık krizine giriyor. Can ise Sanem’in bu halinden fazlasıyla eğleniyor. Yeni bölüm ile birlikte Can ve Sanem arasında yakınlaşma başlar. Erkenci Kuş Sponsorları ve kıyafetleri için bizi takip etmeye devam ediniz.

Erkenci Kuş 33.Bölümde Neler Yaşandı

Ajansta bulunan çalışanların Sanem ve Can’ı barıştırmak için yapmış oldukları çabalar işe yaramamıştır. Arkadaşlarının buzhaneye kilitlemiş oldukları Can ve Sanem burada gerginlikleri daha da fazla artıyor. Leyla ile konuşan sanem onunla dertleşir. Can ise yaptıklarından dolayı Emre’ye kızıyor. Sanem ve Can öfke patlamaları yaşamaya devam ediyor. Sanem artık Can’la ilgilenmediğini iddia eder. Ajansta yeni tarzı ile ilgi odağı onun üzerindedir. Can’ı etkilemek için eşyalarını toplamaya gelin Sanem’i Cey Cey bildiriyor. Artık Can’dan etkilenmediğini söyleyen Can onu gördüğünde bakışları onun üzerinden alamıyor. Sanem’i gören Can onunla ilgilenmediğini göstermeye çalışıyor.

Sanem kar botları
Sanem kar botları için Tıklayınız.

 

Polen bluz
Polen bluz markası ADL.

 

Leyla bordo kaban
Leyla bordo kaban Noi Triko.

 

Erkenci kuş Sanem Bluz markası
Erkenci kuş Sanem Bluz markası Fineappletr ve tulumu Sejaswimwear.

 

Güliz kırmızı elbise
Güliz kırmızı elbise için Tıklayınız.

 

Sanem tulum
Sanem tulum markası Kinzi.

Bir Aile Hikayesi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Can ve Sanem birbirlerini artık kıskandırmaya çalışıyorlar ve adete yarış eder gibi davranışlar yapmaya başlıyor. Sanem bu bağlamda Yiğit’i kullanırken Can ise Polen’i kullanmaya başlıyor. Yaptıkları bu yarış kıskançlıklarını da en üst seviyeye kadar artırıyor. Sanem Polen’e sinir olmaya başlarken aynı zamanda Can’da Yiğit’i fazlasıyla sinir olur. Leyla ile konuşan Sanem, Can’ın yanında Polen’i gördükçe kafayı yiyecek kadar kötü olduğunu anlatıyor. Can ise Emre ile konuşurken Yiğit’i döveceğini anlatıyor. Bunu nasıl yapacağını da ballandırarak anlatmaya başlar. Yemek kursunda karşılaşan dörtlü birbirlerini kıskandırmak için yarış çabaları tavan yapıyor. Polen yemek yaparken Can’a yaklaşması Sanem tarafında üzerine su dökerek engelleniyor.

Sanem ve Can ikilisi birbirlerine karşı kıskandırma yarışlarının yanı sırada birbirlerine yaklaşmaktan hiç geri kalmıyor. Can ve Sanem aynı anda akşam birbirlerini arıyorlar. Fakat o sırada birbirlerini aradığından telefonları meşgul çaldığında her ikisi de kiminle konulur diye sinirleniyor. İnatlaşmalardan artık bunalan Can çareyi Sanem kaçırmak ile bulur.

Güliz siyah elbise
Güliz siyah elbise için Tıklayınız

Erkenci Kuş 34.Bölüm Sponsorları

Erkenci Kuş dizisi Sanem ve Can ikilisinin tekrar bir araya gelmesi ile devam ediyor. Sevilen dizide Sanem Kıyafetleri ve markaları fazlasıyla beğeni kazanmaya başlamıştır. Erkenci Kuş Dizi Kıyafetleri ve sponsorları için ürünleri sunarak sürekli olarak güncelliyor olacağız.

 

Erkenci Kuş Yiğit Kazak
Erkenci Kuş Yiğit Kazak incelemek için Tıklayınız

 

Erkenci Kuş Leyla Takım
Erkenci Kuş Leyla Ceket markası için Tıklayınız Pantolon için Tıklayınız

 

Erkenci Kuş Yiğit ceket
Erkenci Kuş Yiğit ceket incelemek için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir