Erkenci Kuş 35.Bölüm Kıyafetleri

Erkenci Kuş 35.Bölüm Fragmanı

Erkenci Kuş 35.Bölüm yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta bölümünde Sanem ve Can eski günlerine dönmüş gözüküyor. Sanem’im peşini bırakmayan Yiğit’in işine Can son veriyor. Can’ın sesini duyan Cey Cey heyecan içinde kalarak onun kucağına atlar. Yiğit, Sanem’in yanına girmek ister. Can’ın Polene attığı konumu bilerek yanlış attığını söylüyor. Köpek barınağına giden Sanem ve Can’ın konuşmaları gelecekteki bebeklerini konusuna dönmüştür. Heyecanla beklenen yeni bölümde Erkenci Kuş Kıyafetleri fazlasıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

Sanem siyah elbise
Sanem siyah elbise için Tıklayınız.

 

Sanem deri ceketi
Sanem deri ceketi Selma Çilek,incelemek için Tıklayınız.

 

Sanem beyaz ceket
Sanem beyaz ceket Selma Çilek,incelemek için Tıklayınız.

Erkenci Kuş 34.Bölümde Neler Oldu?

Sanem ile baş edemeyen Can, çareyi son olarak onu kaçırmakla buluyor. Onunla problemleri baş başa halletmek isteyen Can onu dağ evine götürür. Dağ evinin eşsiz güzellikle olan kar manzarası içinde tartışmaları da devam etmektedir. Tartışmaya dönüşen konuşmaları sonra inatlaşmaya kadar devam ediyor. Tartışmalar sonucu dağ evinden kaçmaya çalışan Sanem’in bu denemeleri onun basını belaya sokmaktan başka bir şeye yaramıyor. Can ise Sanem’in peşini bırakmayarak her zaman onu kurtarmaya devam ediyor. Gitmeye çalıştığı anlarda bir kere kaybolan Sanem yine kendisi için gelen Can’ı gördüğünde ona doğru koşar. Can ile aralarında yakınlaşma olacakken Sanem buna bir türlü izin vermez.

Sanem kazak
Sanem kazak Bershka,incelemek için Tıklayınız.

 

Sanem etek
Sanem etek ve bluz Zara.

 

Polen bluz
Polen bluz incelemek için Tıklayınız

Yasak Elma Kıyafetleri için Tıklayınız

Yiğit ve Poleni onların ortadan bir anda yok olmaları tedirgin etmeye başlamıştır. Yiğit, Sanem’in yokluğunda ona Can’’ın bir şey yapabileceğini düşündüğünü söyler. Polen ise bir şey yapmayacağını iddia eder. Bu duruma fazla dayanmak istemeyen Polen çareyi Hüma’dan yardım isteyerek yapar. Can ve Sanem gelirler. Can gelir gelmez herkese veda eder. Polen ise hemen onun peşinden gider. Can ona bir yere girmemiş olduğunu söyler. Hüma ile dertlerden Polen, dağ evine gittiğini savunur ve Can ‘ın sadece Sanem’i bırakmaya hazır olmadığını söylüyor. Bu sözleri duyan Sanem kapının arkasında bu konuşmalar karşısında çok mutlu oluyor. Havalara uçacak gibi olan Sanem, Can’a karşı bir anda kızgınlığı kalmıyor.

Sanem tulum
Sanem tulum markası Kinzi

Erkenci Kuş 35.Bölüm Dizi Sponsorları

Erkenci Dizisi dolu dizgin devam etmekted. Can ve Sanem’in tekrar barıştığı yeni bölümde giyilen Dizi Kıyafeti ve markalarını sizlere sunmaya devam ediyoruz.

 

Güliz kırmızı elbise
Güliz kırmızı elbise incelemek için Tıklayınız

 

Erkenci Kuş Yiğit Kazak
Erkenci Kuş Yiğit Kazak incelemek için Tıklayınız

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir