Erkenci Kuş 37.Bölüm Kıyafetleri

Erkenci Kuş 37.Bölüm Fragmanı

Erkenci Kuş 37.bölüm kıyafetleri ve markalarını yayınlayacağımız yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sanem ve Can bu bölümde aldıkları evlilik kararlarının da asıl ailelerini nasıl ikna edeceklerini düşünür. Sanem bu kararı ilk olarak ablası ile paylaşıyor. Polen ve Hüma samimi ilişkileri ile Can ve Sanem’i ayırmaktan bir türlü vazgeçmiyorlar. Ajansta bulunan arkadaşlar yardım alan Sanem doğum günü sürprizi planını yapıyor. Sanem’e Can’da o sırada sürpriz hazırlama derdindedir. Doğum günü partilerinde Can evlenme teklifi ediyor. Hüma bunun karşısında artık Polen’e vazgeçmesini söylüyor. Asla diyerek Polen karşılık verir. Heyecanla beklenen yeni bölüm 6 Nisan cumartesi günü ekranlarda olacaktır. Erkenci Kuş Sponsorları sitemizde yayınlanmaya devam etmektedir.

Erkenci Kuş Sanem Giydiği Tulum
Erkenci Kuş Sanem Giydiği Tulum incelemek için tıklayınız

 

Demet Özdemir Kısa Kot Ceket
Demet Özdemir Kısa Kot Ceket incelemek için tıklayınız

 

Erkenci Kuş Demet Özdemir Kırmızı Elbisesi
Erkenci Kuş Demet Özdemir Kırmızı Elbisesi ilathebrand

 

Demet Özdemir Erkenci Kuşda taktığı saat
Demet Özdemir Erkenci Kuşda taktığı saat incelemek için tıklayınız

Erkenci Kuş 37.Bölümde Yaşananlar

Can ve Sanem’i birbirinden ayırmayı kafasına koyan Hüma Sanem’in ailesini restorana davet eder. Yemek esprili olarak başlasa da Hüma’nın kurduğu sözler bir anda buz kesmesine neden olur. Onları yemeğe çağırma sebebinin asıl amacı onlaru rezil etmek olduğu ortaya çıkmıştır. Menkıbe hanım onların hesabını vermeyi ihmal etmiyor. Onun sözlerinin altında kalmıyor. Nihat’ı Hüma’nın servet avcısı sözleri çileden çıkartmıştır. Menkıbe ve Hüma’ya kızarken Hüma’ya söyledikleri çok ağır oluyor. Eve giden Menkıbe hala sakinleşmiş değildir. Sen kimsin diyerek eve gelmiştir. Menkıbe’yi evde sakinleştirmeye çalışan Leyla, Nihat ve Sanem zor anlar yaşar. Eve dönen Hüma söylenmeye devam etmektedir. Tüm bu olanlardan Can annesini sorumlu tutar. Can annesine inanmış olmasından kendisine kızgındır. Sanem ve Can iki aile arasında yaşananlardan birbirlerini teselli etmeye çalışıyor. Kötü bir şeyler olmasından korkan Sanem’e Can bir yol bulacaklarını söyleyerek onu rahatlatmaya çalışır. Sanem en iyi yolun bir an önce evlenmek olduğunu söyler. Can ve Sanem evlenme kararlarını artık almıştır.

Cengiz Abazoğlu elbise tasarımları
Cengiz Abazoğlu elbise tasarımları için tıklayınız

 

Erkenci Kuş Sanem Gözlük
Erkenci Kuş Sanem Gözlük Mat rengini incelemek için tıklayınız

 

Can yaman Siyah Kot Ceket
Can yaman Siyah Kot Ceket incelemek için tıklayınız

Bir Aile Hikayesi Kıyafetleri için tıklayınız

Erkenci Kuş 37.Bölüm Sanem Kıyafetleri

Sanem almış oldukları bu kararı ilk önce ablasına anlatır. Bunu duyan Leyla adete sevincinden havalara uçacak gibidir. İki kız kardeş bu haberi birbirlerine sarılarak kutlar. Leyla ve Osman’ın arası açılmıştır. Kavga ederken ikisinin de mutlu olmalarını istediklerini söylerler. Leyla biz artık bitirelim diyen Osman’a itirazda bulunmuyor. Leyla bu kararın ardından Emre ile olan çekimi devam etmektedir. Hüma ise hala kararlarından vazgeçmiş değildir ve Menkıbe ile arasına düzeltme adına onun karşısına çıkıyor.

Sanem siyah elbise
Sanem siyah elbise incelemek için tıklayınız

Erkenci Kuş 37.Bölüm Kıyafetleri bu hafta bölümü ile sizlere sunmaya devam edeceğiz. Dizide özellikle Sanem’in şık Dizi Kıyafetleri oldukça dikkat çekmektedir. Can Yaman şık giyimi erkek oyuncular arasında en çok göze batan kıyafetler arasına olmaktadır. 

Erkenci Kuş Yiğit Yelek
Erkenci Kuş Yiğit Yelek incelemek için tıklayınız

 

Erkenci Kuş Can Yaman Kot Ceket
Erkenci Kuş Can Yaman Kot Ceket incelemek için tıklayınız

 

Can Yaman ErkenciKuşda giydiği gömlek
Can Yaman Erkenci Kuşda giydiği gömlek incelemek için tıklayınız

 

Erkenci Kuş Mercedes CLS
Erkenci Kuş Mercedes CLS

 

Can Yaman Keten Gömlek
Can Yaman Keten Gömlek incelemek için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir