Erkenci Kuş 38. Bölüm Kıyafetleri

Erkenci Kuş 38. Bölüm Fragmanı

Erkenci Kuş 38. Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarının yayınlanacağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz hafta Can, Sanem’e evlenme teklifi etmişti. Hem de herkesin içinde. Orada bulunanlar gözlerine ve kulaklarına inanamıyordu. Sanem kıskanç bakışlar arasında Can’ın teklifini kabul eder. Ümran’ın sinsi bakışları gerçekten de bu evliliğin gerçekleşme ihtimalini ortadan kaldıracak şekildeydi. Daha hiçbir şeyin bitmediğini ifade ediyordu adeta. Peki Erkenci Kuş 38. bölümünde bu iki aşığı gerçekten şaşırtacak bir gelişme mi bekliyordu?
Erkenci Kuş Sanem kırmızı takım elbise
Erkenci Kuş Sanem kırmızı takım elbise Mango,ceket için Tıklayınız ve pantolon için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Leyla Kırmızı Bluz
Erkenci Kuş Leyla Kırmızı Bluz incelemek için tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Sanem Kazak
Erkenci Kuş Sanem Kazak markası Zara, benzeri için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Demet Özdemir Ceket markası
Erkenci Kuş Demet Özdemir Ceket markası ZARA, incelemek için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Sanem Saat
Erkenci Kuş Sanem Saat incelemek için tıklayınız

 

Erkenci Kuş Sanem beyaz kazak
Erkenci Kuş Sanem beyaz kazak için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Sanem Giydiği Tulum
Erkenci Kuş Sanem Giydiği Tulum incelemek için tıklayınız
Yeni bölümün getireceği sürprizler arasında tabi ki de Ümran’ın rahat durmadığı görülüyor. Yayınlanan fragman oldukça fikir sahibi olmamızı sağlıyor. Mutlu çiftimiz çok badireler atlattığı için bu evliliği sonuna kadar hak ediyordu. Sonu gelmeyecek kıskançlıkların artık bir sonu olmalıydı. Ve bu da evlenme akdiyle olacak gibi görünüyor. Peki, nikah gerçekten kıyılacak mı? Can ve Sanem’i nikah dairesinde bekleyen o sürpriz ne idi?
Erkenci Kuş Sanem Mini Siyah Elbise
Erkenci Kuş Sanem Mini Siyah Elbise markası dilvincomtr

 

Can yaman Siyah Kot Ceket
Can yaman Siyah Kot Ceket incelemek için tıklayınız

 

Demet Özdemir Erkenci Kuşda taktığı saat
Demet Özdemir Erkenci Kuşda taktığı saat incelemek için tıklayınız
Bu arada oturdukları mahallede bir bahar şenliği düzenlenir. Araları uzun zamandır dargın olan iki aile arasındaki buzların erimesi için Hüma da şenliğe davet edilmiştir. Kimsenin beklemediği bir sürpriz misafir daha gelir. Can ve Sanem evlilik yolunda attıkları bu kararla şimdi aile arasındaki olan dargınlık sebebi ile tamamen zor durumdadırlar. Bu yüzden Can, herkesten gizli bir şekilde nikah kıymaları gerektiğini düşünür. Bunu da uygulamak için türlü hallere girmişlerdir. Tabi bu durum da Hüma’nın dikkatinden kaçmaz ve Ceycey’i kenara sıkıştırıp ağzından laf almaya çalışır. Ve başarır da… Hemen Mevkıbe’ye haber vererek nikah salonuna giderler.
Can Yaman giydiği Kot Ceket
Can Yaman giydiği Kot Ceket incelemek için tıklayınız

 

Demet Özdemir Kısa Kot Ceket
Demet Özdemir Kısa Kot Ceket incelemek için tıklayınız
Nikahı engellemek için uğraşacaklardı ama beklenmeyen bir sürpriz onları karşılar. Şimdi ne yapacaklardı? Hepsinin cevabını 13 Nisan 2019 Star TV ekranlarında saat 20.00’de göreceğiz.

Erkenci Kuş 38.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Erkenci Kuş dizi kıyafetleri ile modanız şekil alacak. Gördüğünüz tüm kıyafetler ve tüm tarzlar sizlere özel olarak sitemizden yayınlanıyor olacak. Keyifli bir alışveriş yapabilmek için siz de sayfamızdan öneriler alabilirsiniz. Size en çok yakışacak ünlü kıyafetlerine yazımızdan ulaşacaksınız. Sizlere hazırladığımız özel bağlantılarla tüm ürünleri birebir bulabileceksiniz. Bu sayede çok kolay bir şekilde ürüne ulaşabileceksiniz. Şimdilik keyifli seyirler dileriz. Erkenci Kuş 38. Bölüm Kıyafetleri için sayfamızı takipte kalmaya devam ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir