Erkenci Kuş 39. Bölüm Kıyafetleri

Erkenci Kuş 39. Bölüm Fragmanı

Erkenci Kuş 39. Bölüm Kıyafetleri incelemenin zamanı geldi. Erkenci Kuş 39. yeni bölümü ile sizlere bu hafta merhaba diyecek sevgili dizi severler. Bu haftaki bölümü ile ilgili tüm ayrıntıları sizlere buradan vermeye gayret göstereceğiz. Sizler de özel olarak merak ettiklerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Peki, Erkenci Kuş 39. yeni bölümünde bizleri neler bekliyor? Nasıl bir sürpriz sırada yerini alacak? Sanem ve Can aralarındaki aşkı iyiden iyiye büyütüyor, daha da vazgeçilmez bir hal alıyor. Yeni bölümün ayrıntılarına daha yakından bakalım.

Demet Özdemir turuncu ceket
Demet Özdemir turuncu ceket Mango, ürün için Tıklayınız.

 

Demet Özdemir siyah elbise
Demet Özdemir siyah elbise Raisa Venessa. İncelemek için Tıklayınız.

Erkenci Kuş 39. Yeni Bölümünde Neler Oluyor?

Leyla ve Emre birbirlerine olan aşklarını artık taçlandırıp evlenmeye karar vermişti. Bu hafta da onların harika düğün sahnelerine şahit olacağız. Sanem ablası evlendiği için çok mutluydu ve Can ise onun bu kadar mutlu olmasına yürekten seviniyordu. Ve ona sen dünyada gördüğüm en muhteşem şeysin diyerek mutluluğuna eşlik ediyordu. Bu iki deli aşık aralarında var olan bağı daha da kuvvetlendiriyordu. Erkenci Kuş 39. Bölüm Kıyafetleri.

Erkenci Kuş Sanem kırmızı takım elbise
Erkenci Kuş Sanem kırmızı takım elbise Mango,ceket için Tıklayınız ve pantolon için Tıklayınız.

Kardeş Çocukları Tüm Dizi Kıyafetleri İçin Tıklayınız.

Peki, Sanem ve Can ne zaman evlenecek? En güzel anlarını yaşadıkları aşklarına daha da bağlandıkları bir gerçek. Erkenci Kuş 39. yeni bölümünde de göreceğimiz gibi birbirlerine aşklarını her seferinde ilan edecekler. Büyük hayranlık duyan bu çift gıpta edilecek ilişki yaşamaktadır. Ablasının da sevdiği adamla evlenmesi hayatta istediği diğer dileklerden biri olsa gerek.

Erkenci Kuş Leyla Kırmızı Bluz
Erkenci Kuş Leyla Kırmızı Bluz incelemek için Tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta nikahları basılmaya çalışılan Leyla ve Emre’nin artık muratlarına erdiğini söyleyebiliriz. Düğünde keyifli dakikalar geçiren bu çift tüm gözleri üzerine çekmeyi başarmışlar. Merakla beklediğiniz ve eğlenceye doyamadığınız Erkenci Kuş 39. yeni bölümü Cumartesi akşamı Star TV ekranlarında sizleri bekliyor olacak. Sizler de eşsiz eğlenceye doymak için sakın kaçırmayın. Şimdiden keyifli seyirler dileriz.

Erkenci Kuş Sanem Saat
Erkenci Kuş Sanem Saat incelemek için tıklayınız

Erkenci Kuş 39. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Erkenci Kuş 39. Bölüm Kıyafetleri. Erkenci Kuş dizi kıyafetleri 39. yeni bölümü ile oldukça dikkatleri toplayacak. Hem Leyla’nın gelinliği hem Emre’nin takımı bizi görünce çok etkilemişti. O kadar modayı takip ediyorlar ki her bölüm ayrı bir merak uyandırıyor. Sizler de birebir özel bağlantılı Erkenci Kuş yeni bölüm kıyafetlerini kaçırmamak için sitemizi takip edin. Her yazımız için sürekli güncellemeler mevcut olup, sitemizi aralıklı olarak yenileyerek ziyaret etmelisiniz. Kıyafetleri size buldukça paylaşacağımız için sürekli güncel takip etmeniz önemli bir ayrıntı. Dizi yayınlanana kadar görüşmek üzere…

Erkenci Kuş Demet Özdemir Ceket markası
Erkenci Kuş Demet Özdemir Ceket markası ZARA, incelemek için Tıklayınız.

 

Demet Özdemir Kısa Kot Ceket
Demet Özdemir Kısa Kot Ceket incelemek için tıklayınız

 

2 thoughts on “Erkenci Kuş 39. Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir