Erkenci Kuş Sponsorları

Erkenci Kuş Dizi Konusu

Star Tv ekranlarında Cumartesi akşamları yer almaya başlayan Erkenci Kuş dizisi kısa sürede en çok izlenen dizilerden olma başarısını göstermiştir. Yönetmenliğini Çağrı Bayrak yapmakta olan dizinin yapımcılığını Farut Turgut yapmaktadır. Reytinglerde yerini yukarı sıralarda garantileyen dizinin oyuncu kadrosu güçlü bir ekipten oluşmaktadır. Sanem ve Can Yaman karakterlerinin tesadüf olarak bir reklam ajansında karşılaşması ile başlayan aşk eğlenceli ve komik anlara sahne olarak yaşanmaya devem etmektedir. Erkenci Kuş sponsorları ve tüm merak ettiğiniz kıyafetler için yazımızı incelemeye devam ediniz.

Erkenci Kuş Sanem Saat
Erkenci Kuş Sanem Saat incelemek için tıklayınız

 

Erkenci Kuş Leyla Elbise
Erkenci Kuş Leyla Elbise markası için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Sanem Gömlek
Erkenci Kuş Sanem Gömlek markası için Tıklayınız

 

Erkenci kuş Sanem Kaban
Erkenci kuş Sanem Kaban markası için Tıklayınız.

Dizinin konusu; Nihat, Sanem’in babasıdır ve bir bakkal dükkanı işletmektedir. Sanem küçük yaşlardan itibaren babasının nefes darlığı yaşadığından itibaren sabahları erkenden bakkalı açmakta olan, ablası Lale’nin tamamen tersi neşeli, doğal ve yaşam dolu olan genç bir kızdır. Ablası Leyla’nın çalışmış olduğu Kontes dergisinde elaman alınacağını duyar duymaz hemen iş başvurusu yapar ve asıl heyecan dizide ondan sonra başlamaktadır.

Erkenci Kuş Hüma tulum
Erkenci Kuş Hüma tulum markası için Tıklayınız.

Emre ve Can derginin patronu Aziz beyin iki oğludur. Dergide işlerin çokta iyi gitmediği dergide çalışmaya başlamasından sonra kendini bir anda tüm ilginç olayların içinde bulacaktır. Sanem’in Aziz beyin oğlu Can ile tesadüflerle başlayan beklenmedik anda olan yakınlaşmalar dizide olayların yönünü değiştirecek. Can maceracı bir ruh yapısına sahip, şehir hayatında daha çok doğayı seven genç bir adamdır. Sanem ile bu özelliklerinden dolayı bir bağın kurulmasına neden olacaktır.

Erkenci Kuş Aylin ceket
Erkenci Kuş Aylin ceket markası için Tıklayınız.

Dizi Yer Alan Oyuncular

Can Yaman (Can Divit) : 1989 İstanbul doğumludur. Aslında Avukat olan oyuncu öncelerinde hobi olarak oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. İlk olarak Gönül İşleri dizisinde yer almıştır.

Can Divit bot
Can Divit bot markası için Tıklayınız.

Demet Özdemir (Sanem Aydın): Güzel oyuncu 1992 Kocaeli doğumludur. İş hayatına ilk olarak sanatçı Bengü’nün dansçı kızlardan biri olarak görev almaya başlamıştır. Bir çok yapımlarda rol almıştır.

Sanem kaban
Sanem kaban için Tıklayınız.

Özlem Tokaslan (Mevkibe Aydın): 1973 İzmir doğumludur. Van’da birçok projede yer almıştır.

Berat Yenilmez (Nihat Aydın): 1970 yılı Sakarya doğumludur. Birçok reklam filmlerinde yer alan oyuncu son olarak 2012 yılında Birol Güven’in yönetmenliğini yapmış olduğu Seksenler Dizisinde  Pastacı rolünü oynamıştır. Bankacı bir eşi vardır.

Dizide yer alan diğer Oyuncular;

Öznur Serçeler (Leyla Aydın), Birant Tunca (Emre Divit), Sevcan Yaşar (Aylin Yüksel), Ceren Taşçı (Ayhan Işık), Cihan Ercan (Muzaffer Kaya), Tuğçe Kumral (Deren Keskin), Anıl Çelik (Ceycey, Cengiz Özdemir), Sibel Şişman ( Güliz Yıldırım), Ali Yağcı (Osman Işık) gibi güçlü ve sevilen isimlerin yer aldığı dizidir.

Erkenci Kuş Dizi Sponsorları

Erkenci Kuş dizisinde yer alan oyuncuların giymiş olduğu kıyafet dizi sponsorları ve markalarını sizlere paylaşmaya devam edeceğiz. Tüm bölüm ayrıca ayrı ayrı olarak da güncellenmeye devam etmektedir.

Erkenci Kuş Deren gömlek
Erkenci Kuş Deren gömlek için Tıklayınız ve etek tıklayınız

 

Erkenci Kuş Tuğçe Deri Trençkot
Erkenci Kuş Tuğçe Deri Trençkot için Tıklayınız.
Erkenci Kuş Deren Elbise
Erkenci Kuş Deren Elbise için Tıklayınız

 

Erkenci Kuş Deren Pantolon
Erkenci Kuş Deren Pantolon için Tıklayınız. ve Bluz için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Aylin ceket
Erkenci Kuş Aylin ceket için Tıklayınız.

 

Erkenci Kuş Sanem deri ceket
Erkenci Kuş Sanem deri ceket için Tıklayınız

 

Erkenci Kuş Leyla kaban
Erkenci Kuş Leyla kaban için Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir