Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Son Bölüm Kıyafetleri

Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisi son bölümü 2 Ekim 2018 tarihinde ekrana gelmiş ve reyting olarak fazlasıyla ilgi görmüştür. Eşkiya dizi kıyafetlerine geçmeden önce son bölüm olan 109. Bölümde neler olduğunu siz izleyicilere buradan tekrar paylaşmış olacağız. Son bölümde ortalık fazlasıyla karışmış ve Hızır Çakırbeyli fazlasıyla öfkelenmiştir. Mallarının çalınmasının karşılığını andında vermiş olan Hızır Çakırbeyli, piyonu düşmanları ile yüzleşebilmek ve onları ortaya çıkarabilmek adına öldürmüştür. Bu olay çok geçmeden amcasına ulaşmıştır. En etkin Mossad’ın taşeronlarından  biri olan Muzi ile karşı karşıya gelir.

Edho Ömür Façalı Elbise
Edho Ömür Façalı Elbise incelemek için tıklayınız
Edho hızır cakırbeyli kombini
Edho hızır cakırbeyli kombini Kiğili için tıklayınız.

UFAK TEFEK CİNAYETLER DİZİ KIYAFETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Hızır’ın yapmış olduğu bu hamleyi doğru olmadığını düşünen Davut ve Ünal sokaklarından savaş alını kadar tehlikeli olacağından endişe duyarlar.Gizli istihbarat ile Alparslan görüşmesinde Mossad’ın radarına Çakırbeylilerin girdiğini söyleyerek endişelerin yerinde olduğunu kanıtlamış olur. Bu olayda uyarıda bulunmuş olan haklı çıkmaktadır. Muzi gerçek yüzünü gösterir göstermez, Çakırbeylilerin koruyucusu olan Alparslan’ı ilk olarak hedefe koyar. Hızır’ın dostlarını yanına çekmeye çalışan İzzet yeni ortaklık teklifleri sunmaktadır.İlk sapakta Tufan’ın dostlarını satacağını düşünen Tipi, bir an önce İlk sapakta olası düşmanlıkları engelleme taraftarıdır. Hızır, bu konuyu Tipi ne kadarda ciddiye alsa pek ciddiye almaz.Diğer tarafta Muzi ile anlaşmak için bir araya gelen Tufan’ın ise Tipi’nin bilmediği planları vardır.

Edho ilyas cakirbeyli takım kıyafeti
Edho ilyas cakirbeyli takım kıyafeti Kıgılıgiyim için tıklayınız.
Edho Damla Paltosu
Edho Damla Paltosu serpilexclusive- kaban modelleri için tıklayınız.
Edho Ceylan Kabanı
Edho Ceylan Kabanı serpilexclusive- kaban modelleri için tıklayınız.
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ferman Deri Ceket
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ferman Deri Ceket Loft incelemek için tıklayınız

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve diğer tüm bölüm kıyafetleri için sayfamızı takipte kalınız. EDHO dizisinde Meryem karakterini oynayan Deniz Çakır kıyafetleri ve Oktay Kaynarca kıyafetleri fazlasıyla dikkat çekmektedir. Dizi modası kıyafetleri özellikle Meryem Dizi Kıyafetleri, botları, çantaları, takıları dikkat çekmektedir.

 

Eskiye Dünyaya hükümdar olmaz Meryem Elbise
Eskiye Dünyaya hükümdar olmaz Meryem Elbise için resme TIKLAYINIZ.

eşkiya oktay kaynarca takım elbise

 

Eşkiya Dizisi Hızır Çakırbeyli Takım Elbiseleri için resme Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir