Eşkiya Dünya’ya Hükümdar Olmaz Kıyafetleri 57.Bölüm

Eşkiya Dünya’ya Hükümdar Olmaz Kıyafetleri bu haftada çok beğenildi. Her hafta ekranda ilgi ile ilene dizinin kıyafetleride dizi modası.2na yön veriyor ve diğer dizi stili ile adeta yarışıyor. Güzel Meryem Deniz çakırın giydiği siyah işlemeli elbise en çok beğenilen Eşkiya Dünya’ya Hükümdar Olmaz Kıyafetleri 57.Bölüm arasında yarini aldı.

Eşkiya Dünya’ya Hükümdar Olmaz Kıyafetleri sponsorları da merak ediliyor. Bu bölümde Suzi’nin giydiği Kaşe Kaban ve deri ceket, Suzi Triko, Suzi Tayt ,Ceylan mavi hırka, Ceylan cizme ve Ceylan Pantolon acaba hangi marka? fiyatı ne kadar? sorularının cevabını yazımızda bulabilirsiniz. 57. Bölüm’de giyilen kıyafetlerin marka ve fiyatlarını sürekli bu makale içinde güncellemiş olacağız.

Eşkiya Dünya’ya Hükümdar Olmaz 57. Bölümde İlyas ve Suzi yakınlaşması devam ederken, Meryem ise “Çakırbeyli erkeklerinden uzak durması gerektiği konusunda” Suziyi uyarır. Bakalım Suzi’nin yüzünü güldürecek gelişmeler olacak mı? derken dizin erkek oyuncu kıyafetleri de büyük ilgi görüyor.

Eşkiya Dünya’ya Hükümdar Olmaz Kıyafetleri erkek modasına da yön veriyor. İlyas ve Hızır kıyafetleri de dizi modasında yerini alan isimlerden.

Edho 57. Bölüm Suzi Triko Markası ve Fiyatı

Edho 57. Bölüm Ceylan Pantolon Markası ve Fiyatı

Edho 57. Bölüm İlyas Takım Elbise Markası ve Fiyatı

 Edho 57. Bölüm Ceylan Mavi Hırka Markası ve Fiyatı

Edho 57. Bölüm Esra Kaban Markası ve Fiyatı 

Edho 57. Bölüm Ceylan Çizme Markası ve Fiyatı

EDHO Kıyafetleri 57.Bölüm 14 Şubat Galerisi

 

 

 

 

Tüm EDHO Kıyafetleri için buraya tıklayınız.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir