Eşkiya Dünya’ya Hükümdar Olmaz Kıyafetleri 58.Bölüm

Eşkiya Dünya’ya Hükümdar Olmaz Kıyafetleri 58.Bölüm yine gönülleri fethetti. Edho kadınları yine güzelliklerini sergilediler. Meryem giydiği bej kaban, siyah elbise ve çizmeler ile süper kombin yaparken dizi modası yorumcularından tam not aldı. Edho 58. bölümde yine dizi stiline yön vermeye devam ediyor.

Eşkiya Dünya’ya Hükümdar Olmaz  58.Bölüm konusu ise Hızır’ı öldürmek isteyenler silahlı saldırı ile ateş açıtılar ama kötü amellerine ulaşamadılar. Hızır kurtuldu fakat Hızırı öldürmek isteyenler için artık çok geç soğut savaş başladı bile.

Eşkiya Dünya’ya Hükümdar Olmaz Kıyafet sponsorları açıklanıyor. Meryem’in giydiği paltove ceket ,Ceylanın Deri montu, etek, kazak, gömlek ve küpesi, Alparslan mont, deri ceket, triko, pantolon, Hızır takım elbise ve kaban ile İlyas’ın yeşil triko, kaban ve bot markaları açıklanıyor.

Eşkiya Dünya’ya Hükümdar Olmaz Kıyafetleri 58.Bölüm de deri montlar çok dikkat çekerken hanımlar ise takıların markasını çok merak ediyor. Bizde edho kıyafetlerini sizler için araştırdı yazımızın içeriğinde Eşkiya Dünya’ya Hükümdar Olmaz Kıyafet markalarını ve fiyatlarını bulabilirsiniz.

Edho 58. Bölüm Hatice Pantolon Markası ve Fiyatı

Edho 58. Bölüm Ayşen Bordo Mont Markası ve Fiyatı

Eşkiya Dünya’ya Hükümdar Olmaz Kıyafetleri 21 Şubat 58.Bölüm Galerisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir