Evlat Kokusu Kıyafetleri 1. Bölüm

Evlat Kokusu Kıyafetleri ile çok konuşulacak gibi görünen  Kanal D ekranlarında çok yakında ekranlara gelecek olan Evlat Kokusu dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Evlat Kokusu Kıyafetleri çok beğenildi. Evlat Kokusu’nun başrollerini Hande Soral, Barış Kılıç, Sedef Avcı, Murat Han ve Yeşil Salkım gibi usta oyuncular oluşturuyor. Yapımcılığını Endemol Shine yaptığı dizi senaryosu ise Endemol Shine Türkiye Yazı Grubuna ait.

Evlat Kokusu Kıyafetleri
Evlat Kokusu

Evlat kokusu oyuncularının giydikleri elbise, kazak, pantalon, palto, kaban, mont ayakkabı, bot, çizme, çanta ve takılarını sizlerle paylaşacağız. Evlat Kokusu dizi kıyafetleri için bizleri takip etmeniz yeterli. Şimdide dizi karaekterlerini tanıyalım.

Evlat Kokusu 1.Bölüm Zeyno Elbise Markası ve Fiyatı

Evlat Kokusu 1.Bölüm Zümrüt Elbise Markası ve Fiyatı

Zeynep Gündoğan Kimdir?

Hande Soral -Zeynep Gündoğan

Hande Soral- Evlat Kokusu
Hande Soral- Evlat Kokusu-Zeynep Gündoğan

Zeyno Amsterdam’da bir hastanede çocuk hemşiresi olarak çalışır ve ilk kez aşık olur ve en büyük ihaneti aşık olduğu adamdan görür. İhanetle Zeyno’nun hayatı çok değişecektir.

Aslan Akbaş Kimdir?

Barış Kılıç- Aslan Akbaş
Barış Kılıç- Aslan Akbaş

Aslan Akbaş çok büyük enerji şirketinin olan Akbaş Holding yönetim kurulu üyesi olan Akbaş ailesinin en küçük oğludur. Kararlı,adetli, prensipli ve dürüst bir adamdır. Ablası Hünkarın zoru ile Zümrüt ile mantık evliliği yapmıştır. Bu hayatta aşkla sevdiği tek kişi kızı Ela’dır.

Zümrüt Akbaş Kimdir?

Evlat Kokusu- Zümrüt Akbaş
Sedef Avci-Zümrüt Akbaş

Zengin bir ailesinin güzeller güzeli kızı Zümrüt ailesini arzusu ile Aslan ile evlanmişti fakat yakışıklı kocasına zamnla aşık olan Zümrüt prensipli, anaç, şefkali ve grurlu bir kadın olan Zümrüt’ün evladı ve ailesi için yapamayacağı bir şey yoktur.

Cevahir Aktaş Kimdir?

Evlat Kokusu Murat Han - Cevahir Akbaş
Murat Han – Cevahir Akbaş

Aktaş ailesinin ortanca çocuğu Cevahir Aktaş Özgürlüğüne ve gece hayatına düşkün, zeki, bencil, küstah, çapkın ve çabuk sinirlenen birisidir. Sinirlendikçe de büyük hatalar yapmaktadır. Aslanın kendinden önce yönetim kurulu başkanı olduğu için Aslana ve Hünkara içten içe öfkelidir. Kızı Cemre ise Cevahirin hayatındaki tek zaafıdır.

Hünkar Akbaş Kimdir?

Evlat Kokusu Hünkar Akbaş Yeşim Salkım
Yeşim Salkım Hünkar Akbaş

Akbaş ailesinin en büyük çocuğu Hünkar iki kardeşine anne-babası ölünce ablalıktan çok annelik yapan Hünkar otoriter, güçlü ve gücünü kullanmayı seven kontrolcü ve hükmedici bir kadındır.Hiç evlenmeye hünkar kendisini ailesine adamıştı ve ailesinin çıkarları için zaman zaman entrikalara başvurmaktadır.

Kısa bir süre sonra Kanal D ekranlarında başlayacak olan Evlat Kokusu fragmanı yayınlandıktan sonra oyuncuları, konusu ve neler olacağı ile kendinden çok bahis ettirecek ve Evlat Kokusu Kıyafetleri de çok konuşulacağa benziyor.

Çok güçlü kadınlardan oluşan kadroda Evlat Kokusu Kıyafetleri dizi moda takipçilerini beğenisini kazanacağa benziyor.

Evlat Kokusu Kıyafetleri 1. Bölüm Galerisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir