Fazilet Hanım ve Kızları 26.Bölüm Kıyafetleri

Fazilet Hanım ve Kızları 26.Bölüm Kıyafetleri 9 Aralık akşamı yine çok beğenildi. Ece, Hazan ve Yasemin kıyafetleri özellikle modayı yakından takip eden hanımların favorisi. Fazilet Hanım ve Kızları 26.Bölüm Kıyafetleri arasında Hazanın giydiği siyah zımbalı pantolon ve siyah triko kazak, Fazilet Hanım ve Kızları 26.Bölüm Ece Kıyafetleri arasında bordo kadife elbise Fazilet Hanım ve Kızları 26.Bölümde Yaseminin giydiği jakarlı ceket, #fhvk Hazanın 26.bölümde giydiği mavi kazak, siyah deri pantolon, kolyesi ve lacivert kabanı hangi marka? Fazilet Hanım ve Kızları 26.Bölüm Kıyafetleri nereden diye soran izleyicilerimiz için yazımızı saatte bir güncelliyoruz. Bu sebeple sık sık sitemize giriş yapmanızı sormak istediklerinizi yorum kısmına yazabilir yada görselini mail olarak gönderebilirsiniz. sizlere daha hızlı dönüş yapabilmemiz için mutlaka yorum yazmanızı rica ederiz.

Dilerseniz Fazilet Hanım ve Kızları 25.Bölüm Kıyafetlerine göz atabilirsiniz

Fazilet Hanım ve Kızları 26.Bölüm konusu ise Hazanın lasman gecesinde yaşadıklarını gören Fazilet hanım kızının görüntülerini yayan kişinini Yasemin olduğunu anlar ve  intikamını almak için Yaseminin peşine düşer. Yağız ise artık aşkına engel olamıyor ve Amerika’ya gitmeye karar veriyor. Babasının akıl hastanesinde olduğundan haberi olmayan Sinan ve Yağız durumu öğrenince ne yapacak ve Yağız Amerika’ya gitmekten vazgeçecek mi? Hazan Yağını gitmemesi için ikna edebilecek mi? Sorularının cevabının arandığı 26.Bölüm için izleyicisi heyecan içinde bekliyor.

Fazilet Hanım ve Kızları Dizi Kıyafetleri arasında 26.bölüm de Sinan’ın giydiği mavi kaban, Yağızın yeşil kazağı başta olmak üzere gömlek, kazak, ceket, pantolon ayakkabı, kıravat, bot,çizme, çanta, küpe, yüzük, kolye ve tüm aksesuar sizler için araştırılıyor. Fazilet Hanım ve Kızları 26.Bölüm Kıyafetleri açıklandıkça Fazilet Hanım ve Kızları dizi sponsorlarını sizler ile paylaşıyor olacağız.

 

 Fazilet Hanım ve Kızları 26.Bölüm Kıyafetleri

 

Fazilet Hanım ve Kızları 26.Bölüm Ece kol saatti
Fazilet Hanım ve Kızları 26.Bölüm Ece kol saatti jean Perret

 

Fazilet Hanım ve Kizlari 26 Bolum Ece elbise
Fazilet Hanım ve Kizlari 26 Bolum Ece elbise Davetçokelbisemyok 650TL

 

Fazilet Hanım ve Kizlari 26 Bolum Yasemin Ceket
Fazilet Hanım ve Kizlari 26 Bolum Yasemin Ceket Adl Fiyatı için Tıklayınız

 

Fazilet Hanım ve Kızları 26.Bölüm Ece bordo elbise
Fazilet Hanım ve Kızları 26.Bölüm Ece bordo elbise Koton ürünü görmek için tıklayınız

 

Fazilet Hanım ve Kizlari 25 Bolum Hazan gul desenli elbise
Fazilet Hanım ve Kizlari 25 Bolum Hazan gul desenli elbise Gulnur Güneş

 

Fazilet Hanım ve Kizlari 26 Bolum hazan Kolye
Fazilet Hanım ve Kizlari 26 Bolum hazan Kolye Urban Queen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir