Fazilet Hanım ve Kızları 33.Bölüm kıyafetleri

3 Şubat Fazilet Hanım ve Kızları 33.bölüm kıyafetleri neler şimdiden internet sitelerini karıştırmaya başlayan takipçileri için fhvk Dizi kıyafetleri‘ni araştırıyoruz. Afra Saraçoğlı  fhvk dizi kıyafetleri çok beğeniliyor ve her hafta izleyicisinden tam not alıyor. Deniz Baysal fhvk dizi kıyafetleri ise sadeliği ve doğallığı tercih edenlerin favorsi olurken Fazilet Hanım ve Kızları Hazan kıyafetleri moda sever hanımların yakın takibinde

Fazilet Hanım ve Kızları 32.Bölüm Kıyafetleri için tıklayınız

Fazilet Hanım ve Kızları Dizi kıyafetleri yakışıklı oyuncular Çağlar Ertuğrul ve Alp Navruz kıyafetleri karizmatik beylerin yakın takibinde görünüyor. Fazilet Hanım ve Kızları Yağız kıyafetleri rahat ve şık giyinmeyi tercih eden beylerden tam not olırken Fazilet Hanım ve Kızları Sinan kıyafetleri spor ve Outdoor tercih edenleri favorisi oluyor.

Fazilet Hanım ve Kızları 33.Bölüm kıyafetleri arasında Sinanın giydiğideri ceketi ve kapişonlu kazağı, Hazımın giydiği siyah trenckot, Hazanın gri gömleği ve kolyeleri, Yağızın siyah kabanı ve bordo ceketi Fazilet Hanım ve Kızları 33.Bölüm kıyafetleri arasında yerini alırken Fazilet Hanım ve Kızları kıyafet sponsorları açklandıkça yazımızı güncelliyor ve sitemize ekliyor olacağız.

Afra Saracoglu
Afra Saracoglu payetli siyah tulum Agenda 129TL incelemek için tıklayınız

Fazilet Hanım ve Kızları 33.Bölüm konusu ise Sinan mezarlıkta Yağızın ağzından duyduklarının peşine düşer. Sinan, Yağız’ın gizemli aşkının kim olduğunu öğrenmeye çalışıyor bakalım gizemli aşkın sonuçları neler olacak. Sonunda Kerime’yi babasıyla ilgili konuşturmayı başaran Sinan öğrendiği korkunç gerçekle birlikte Hazım’la hayatının yüzleşmesini yaşar. Hazan, Yağız’ı korumak isterken bu kez Fazilet’le karşı karşıya gelir… Hazan, Yağız’ı hayatının gerçeğiyle yüzleştirmeye kararlı olan Fazilet’e engel olmayı başarabilecek mi? Fazilet hanım ise bu bölümde de boş durmuyor gerçeklerin peşine düşüyor. Fazilet, Şükriye ve Selin’e baskın yapıyor. Hazım ve Ece arasında yaşanan Yasin krizi, Fazilet’in Selin ve Şükriye’ye yaptığı baskının gölgesinde kalırken bakalım gerçeklerin ne kadarı bu bölümde ortaya çıkacak.

Fazilet Hanım ve Kızları 33.Bölüm kıyafetleri

 

Fazilet Hanim ve Kizlari 34 bolum Ece kazak
Fazilet Hanim ve Kizlari 34 bolum Ece kazak Adiıl Işık 79,90TL incelemek için Tıklayınız
Fazilet Hanım ve Kızları 31 bolum Hazan siyah elbise
Fazilet Hanım ve Kızları 31 bolum Hazan siyah elbise Trendyol incelemek için tıklayınız

 

Fazilet Hanım ve Kızları 31 bolum Ece desenli kazak
Fazilet Hanım ve Kızları 31 bolum Ece desenli kazak Koton 99,99TL incelemek için tıklayabilirsiniz

 

Fazilet Hanım ve Kızları 32 bolum Ece pembe bluz
Fazilet Hanım ve Kızları 32 bolum Ece pembe bluz Trendyol 29TL incelemek için tıklayınız

 

Fazilet Hanım ve Kızları 32 bolum Yagiz triko
Fazilet Hanım ve Kızları 32 bolum Yagiz triko Fabrika incelemek için tıklayınız

 

Fazilet Hanım ve Kızları 32 bolum Ece mavi kaban
Fazilet Hanım ve Kızları 32 bolum Ece mavi kaban Vekem 649TL 

 

 

Fazilet Hanım ve Kızları 33 bolum Hazan gomlek
Fazilet Hanım ve Kızları 33 bolum Hazan gomlek HM 69,99 Kod: 0602283001

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir