FAZİLET HANIM VE KIZLARI 46. BÖLÜM KIYAFETLERİ

Gündeme bomba gibi düşmeyi başaran dizilerden bir tanesi olan Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi, bu bölümde de tam performans devam edecek gibi görünüyor. Daha önceki bölümlerde Hazım Bey’ in ilişkilerinin çok daha fazla gündemde olduğu günlerden sonra bu son bölümlerde; Yağız, Sinan ve Hazan üçlüsü adeta entrikaları ile tüm izleyicileri televizyona kenetlemeyi başarır. Hazan ve Yağız arasındaki ilişkiyi öğrenen Sinan; bir anlık cinnet geçirerek arabasıyla uçurumdan aşağı yuvarlanır. Sinan’ın hafızasını kaybetme rolü yapması ise artık çok büyük oyunların oynanacağının işaretidir. Fazilet Hanım ve Kızları 46. Bölüm yine bomba gibi bir bölümle Star Tv ekranlarına düştü.

Fazilet Hanım ve Kızları 46.Bölüm Kıyafetleri

Fazilet Hanım ve Kızları 46. Bölüm dizi kıyafetleri, kim hangi kıyafeti giydi ?
Başarılı bir dizi çekmenin en önemli kurallarından bir tanesi de oyuncuların kıyafetlerinin rollerine tam olarak oturması olarak görülmektedir. Fazilet Hanım ve Kızları 46. Bölüm Yağızın mavi Ramsey ceketi ve pantolonu onun tüm ailenin yükünü çekebilen olgun adam profilini oldukça güçlendirmiştir. Aynı zamanda dizinin biraz daha rahat ve başına buyruk çocuğu olarak da görülen Sinan’ın Avva montu ile birlikte Sinan’ın mavi tişörtü ve eşofman altı Koton kıyafetleri, onun bu profilini adeta perçinleyen bir rol üstlenmiştir. Fazilet Hanım ve Kızları 46. Bölüm Sinan’ın ayakkabıları, bu bölümde en estetik kıyafetlerden birisi olarak görülmektedir. Diğer tüm bölümlerde olduğu gibi güzelliği ile birlikte, şıklık ve zerafeti ile de ön plana çıkan Fazilet Hanım ve Kızları Ece’nin küpesi, kıyafetler ile uyumlu bir aksesuar olarak görülmektedir. Bunlardan bahsederken elbetteki dizinin kaçık karakterlerinden bir tanesi olan Nil’in yeşil ceketi ni saymadan geçmek diziye haksızlık olacaktır. Genellikle kadın oyuncuların çokça ön planda olan kıyafetleri; hazanın sarı sıvı tişörtü ve pantolonu adeta bunu kanıtlar nitelikte görülmektedir. Tüm kıyafetleri ve daha fazlasına sitemiz üzerinden ulaşabilme imkanına sahipsiniz. Üstelik dizide kullanılan tüm ürünler ve kıyafetler sizin için hem renk renk hem de marka marka kategorilere ayrılmıştır.

Fazilet Hanım ve Kızları 46.Bölüm Özeti

Fazilet Hanım ve Kızları 46. Bölümde Sinan istediklerine ulaşabilecek mi ?
Abisinin ona olan ihanetini gören Sinan, artık oyunu çok daha sert olarak oynamaya karar verir ve planlarını hızlandırmaya başlar. Bununla birlikte kaybetmemek için Cemal Yıldız’ın peşine düşerek babasının sakladığı kerime’ yi ortaya çıkarmaya çalışır. Fazilet Hanım ve Kızları dizisi 46. bölüm, en çok konuşulan bölümler arasında olacak gibi gözüküyor.

fazilet hanim ve kızları 46 bolum Ece pembe elbise
fazilet hanim ve kızları 46 bolum Ece pembe elbise

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir