Fox Dizi Kıyafetleri

Fox Yasak Elmada Giyilen Kıyafetler

Fox TV ekranlarının en güçlü kadrosunun bulunduğu dizi Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerinden olmaktadır. Reyting sıralamalarında kendini oldukça yukarı sırada yer bulmuştur. Şevval Sam, Talat Bulut, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Barış Kılıç, Şafak Pakdemir, Barış Aytaç, Nilgün Türksever, İlber Kaboğlu, Ayşegül Çınar ve Tuğçe Koçak gibi deneyimli kadroya sahiptir. Fox Dizi Kıyafetleri sitemizde bölüm bölüm yayınlanacaktır.

Yasak Elma Ender Pudro rengi pantolon
Yasak Elma Ender Pudro rengi pantolon incelemek için tıklayınız

Fox Bizim Hikayede Giyilen Kıyafetler

Bizim hikaye Fox TV ekranlarında her perşembe saat 20:00 da ekranlarda olmaktadır. Bizim hikaye dizi konusundan biraz bahsedelim. Hikaye yoksul bir mahallede beş kardeşine bakmakla başlayan Filiz’in mücadelesi ile başlamıştır. Ailenin annesi kayıplarda sadece kendi hayatını düşünen bir karaktere sahiptir. Babası Fikri ise alkolik çocuklarına faydası olmayan bir adam. Filiz’in hayatı Barış adında bir genç adamla tanıştıktan sonra değişmiştir. Zor mücadeleler içinde kendilerini bulan bu iki genç aşık son bölüm ile birlikte artık beraber yaşamaya başlamışlardır. Dizide başrol oyuncularında Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Nesrin Cavadzade, gibi deneyimli oyuncular yer almaktadır.

Fox Bir Aile Hikayesinde Giyilen Kıyafetler

Bir Aile Hikayesi Fox TV kanalının 2019 yılının son dizilerinde yerini almaktadır. Dizide, çocukluğuna özlem duyan herkese dokunacak bir hikayeye mevcuttur. Bir Aile Hikayesi dizisi Aile, şefkat, aşk vefa dostluk gibi hisleri yeniden hatırlatacaktır. Dizinin başrol oyuncuları arasında, Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, İrem Sak, Elçin Afacan, Alper Saldıran, Ali Şeçkinar Alıcı, Serkan Ercan ve Seren Şirinci gibi güçlü bir kadroya sahiptir.

Bir Aile Hikayesi Reyhan Ceket
Bir Aile Hikayesi Reyhan Ceket incelemek için tıklayınız

Fox Dizi Kıyafet Markaları

Fox Kadın Dizisinde Giyilen Kıyafetler

Fox TV ekranlarında ikinci sezonunu yaşayan dizi ilk sezonda olduğu gibi hala en çok izlenen dizilerinden olmaktadır. Salı günlerinin en çok izlenen dizilerinde olma yolunda ilerlemeye devam ediyor. İlk bölümlerde kocasının öldüğünü sanan Bahar hayata çocukları için sımsıkı sarılmış ve büyük bir yaşam mücadelesi içine girmiştir. Yaşadığı fakirliğin üzerine hasta olan Bahar’ın durumu izleyicileri de hüzne boğmuştur. Yıllır sonra Sarp’ın yaşadığını öğrenmesi ve beraberindeki sırlar onları çok farklı hayatlara sürüklemiştir. Dizinin başrol oyuncularını Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Şerif Erol Seray Kaya, Feyyaz Duman gibi oyuncular paylaşmaktadır.

Kadın dizisi Şirin bluz
Kadın dizisi Şirin bluz için Tıklayınız.

 

ADL Gece elbise modelleri
ADL Gece elbise modelleri incelemek için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir