Gel Dese Aşk 3.Bölüm Kıyafetleri

Gel Dese Aşk 3.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Atv ekranlarının hafta sonu dizilerinden olan Gel Dese Aşk 3.Bölüm Kıyafetleri ile bu hafta karşımızda olmaya hazırlanmaktadır. Her hafta ekranlara gelen dizide merak ettiğiniz Gel Dese Aşk kıyafetleri dizi öncesinde ve sonrasında da yayın olarak güncellenecektir. Pazar günü saat 20:00’da yayında olacak olan bölümün yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yayınlanan Gel Dese Aşk 3. Bölüm fragmanında bizleri nelere bekliyor olacak.

Mudo online indirim kampanyası
Mudo online indirim kampanyası için tıklayınız.

Gel Dese Aşk 3. Bölüm ilk tanıtımı yayınlandı. Dizinin başrol oyuncularında Erkan Petekkaya, Şebnem Bozuklu, Öykü Gürman gibi deneyimli ve sevilen isimler yer almaktadır. Tüm Dizi sponsorları da sitemizde yer almaya devam ediyor. Yeni bölümde bizleri neler bekliyor. Baharı bornozla gören Yasemin, aldatıldığını düşünmektedir. Bahar’ın oynadığı oyun da işe yaramıştır. Ne diyecek bir halde kekeleyen Murat, Ece’den gelen telefon ile işin seyri değişmiştir. Murat ve Yasemin tekrardan anne baba rolünü yaparken yaşananlardan ve kendilerinden bahsetmeyecekler.

Yasak Elma Kıyafetleri için tıklayınız.

Bahar’ın gidişinin nedenlerini inceleyen Ece ile evdeki durumlar dahada gergin hale gelir. Şirket kurmak isteyen Bahar ile görüşmesinin ardından durulan sular tekrardan hareketlenmeye başlar. Murat beni aldattı diye Yasemin kimseye söyleyemez. Murat tarafından sevilmek isteyen Bahar onun için her şeyi yapmaya hazırdır. İlk zamanlarda oyun yaparak rol oynadığı bu aşk zamanla gerçek hal almıştır. Onur ise diğer bir yandan Derin’i korumak için Bahar’ı durdurmaya çalışmaktadır. Artık dinamo taşları birbirlerini devirmeye başlayarak işler kontrol edilemeyecek noktalara gelerek tetiklemeye devam ediyor.

Mavi 30 TL indirim kodu
Mavi 30 TL indirim kodunu hemen inceleyin.

Gel Dese Aşk 3.Bölümde Giyilen Elbise Markaları

Düdenlerin evindeki gerginlik yanış anlaşılmalar, yalanlar ve bastırılan duygular ile oldukça fazla gerilmeye başlıyor. Evdeki herkes çok gerginler pimler çelikmiş el bombası gibi ne zaman patlayacakları belli olmayan insanlara dönüşmüş durumdadır. Yasemin’in o anda beklenmeyen hamlesi işleri içinden çıkılmaz bir hala sokmaya başlamıştır.

Mucize Doktor Nazlı deri ceket
Mucize Doktor Nazlı deri ceket için tıklayınız. Etek için tıklayınız. Botlar Derimod incelemek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir