Gel Dese Aşk Kıyafetleri

Gel Dese Aşk Dizi Kıyafetleri

Atv ekranlarının hafta sonu dizilerinden olan Gel Dese Aşk Kıyafetleri ve oyuncuların elbise sponsorlarını sitemizde güncel olarak yayınlamaya özen gösteriyoruz. Koronavirüs salgını dolasıyla birçok dizi hafta sonu yeni bölümlerini yayınlamıyor. Mart ayının son haftasına denk gelen bölümde Gel Dese Aşk yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Pazar saat 20:00’da Atv ekranlarında.

Gel Dese Aşk Elbise Markaları

İzlediğiniz dizilerde oyuncuların merak ettiğiniz dizi elbise markaları ve fiyatlarını güncel olarak yazımıza ilave etmekteyiz. Dizi yayın esnasında ve sonrasında da sürekli olarak güncellenerek sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz. Yazının içine koymuş olduğumuz oyuncu görselleri ile bilikte kıyafetleri de belli olmuş olacaktır. Belli olan kıyafet markalarının üzerine tıkladığınızda direk olarak ürün ve fiyatını da görmüş olacaksınız. Sitemizden ilgili kategoriden direkt olarak istediklerine ulaşabileceksiniz.

Koton dev indirimi
Koton dev indirimi hemen inceleyin.

Gel Dese Aşk Bahar Elbiseleri

Gel Dese Aşk Kıyafetleri ile birlikte dizide yeni bölümde neler yaşanacak. Yeni yayınlanan fragmanın ilk tanıtımdan da bahsedecek olursak; Murat’ı ifşa eden Yasemin, diğer bir yandan da bu aşkı arkadaşlarının bilmesiyle suçlar ve ortalık iyice karışmaya başlamıştır. Barlas ve Ayhan yaşananların ardından merakla beklerken, Ruhi ve Sitere renk vermiyor. Barlas ise en çok meraklı olan kişidir. Çapkınlık yapan Murat’ın haberi bundan yoktur.

Öykü Gürman kıyafetleri
Öykü Gürman kıyafetleri-dizi sponsorları için tıklayınız.
Mudo online indirim kampanyası
Mudo online indirim kampanyası için tıklayınız.

Gel Dese Aşk Öykü Gürman Kıyafetleri

Bu kadının kim olduğunu ve ilişkinin kimlerin bilgisi olduğunu Barlas kimliklerini çıkartmaya kararlıdır. Murat ve Yasemin’in olduğu tarafta tansiyon ise oldukça fazla yükselmeye başlamıştır. Murat ise Yasemin ile hesaplaşmıştır. Bu olayların hepsi tamamen Yasemin’in oyunudur. Bu durumdan o söyleyene kadar kimsenin hiç haberi yoktur. Bahar ise bu yaşananlar olurken sürekli olarak Murat’ı aramaya devam ediyor. Bahar yaptığı aramalara Murat’ın duyarsız kalması ona cevap vermemesi onu zıvanadan çıkarmaya başlamıştır. Düdenli ailesinin evine tekrar gitmek ve Murat’a iyice yakın olmak için kararını vermiş ve planlarını değişmiştir. Bahar planladığı bu oyundan kendisi dışında hiç kimsenin haberi yoktur fakat, herkes bu oyunun içinde kendini bulmaya başlayacaktır.

Gel Dese Ask Oyku Gürman kırmızı elbisesi
Gel Dese Ask Oyku Gürman kırmızı elbisesi-elbise modelleri için tıklayınız.
Gel Dese Aşk elbise sponsorları
Gel Dese Aşk elbise sponsorları için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir