Gel Konuşalım Kıyafetleri

Gel Konuşalım Eylem İpek Kıyafetleri

TV8 ekranlarında her hafta içi yayınlanan Gel Konuşalım Kıyafetleri ve sponsor ürünleri sitemizde sizler için eklemeye devam edeceğiz. Birçok program ve yarışmaların sunulduğu kanalın dikkat çeken ürünlerini sitemizde paylaşmaya özen gösteriyoruz. Programın sunucularında Eylem İpek, Cansu Canan Özge ve Cengiz Semercioğlu yer almaktadır.

Gel Konusalim Eylem beyaz elbisesi
Gel Konuşalım Eylem beyaz elbisesi için tıklayınız.

Gel Konuşalım Kıyafetleri ve markalarını görmek için yüklemiş olduğumuz görsellerin üzerine tıklarak direk olarak ürün marka ve fiyatına gitmeniz mümkün olacaktır. Merak ettiğiniz kıyafet ürünlerini bizlere yorum olarak yazabilir, yada önerdiğiniz eklememizi istediğiniz kıyafetleri yollayabilirsiniz. Programın yapımcılığında yer alan değerli isimlerden de biraz bahsedelim.

Gel Konuşalım Cansu tulum markası
Gel Konuşalım Cansu tulum için tıklayınız.

Gel Konuşalım Eylem İpek Kıyafetleri

Eylem ipek kimdir? 

1989 doğulu olan sunucu aslen Diyarbakır’lı olup, Posta gazetesinde köşe yazarlığı da yapmaktadır. Gazetede Benden Duymuş Olmayın isimli köşesinde yazılarını yazmaya devam ediyor. Sanatçı Yaşar İpek’in kardeşi olan sunucu 2016 Nisan ayında hayatını Gökhan Şafak ile birleştirmiştir. Gel Konuşalım programında dikkat çeken şık giyimleri de oldukça fazla dikkat çekmektedir. Ünlü Kıyafet Sponsorları sitemizde sürekli olarak güncellenmeye devam ediyor.

Gel Konuşalım Eylem bluzu
Gel Konuşalım Eylem bluzu için tıklayınız.

Cengiz Semercioğlu

Programda yer alan tek erkek sunucu olan Cengiz Semercioğlu 1967 İstanbul doğumludur. Televizyon yapımcısı olan isim aynı zamanda gazetecidir. Gazatecilik hayatına 1988 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, Arkeoloji ve Sanat bölümünde okurken başlamıştır. Televizyonlar hakkında yazdığı eleştiriler ile tanınmıştır.Star Haber’de editörlük yaparken ardından, Star gazetesinde çalışmaya başladı. 2000-2007 arasında Cine5 kanalına geçerek ”Başka Yerde Yok” programını sundu. Farklı kanallarda yapımcılık yapmaya ve Kelebek ekinde yazarlık yapmaya devam ediyor. Jet Sosyete ve Kurtlar Vadisi dizilerinde konuk oyuncu olarak da yer almıştır.

Gel Konusalim Cansu elbisesi
Gel Konusalim Cansu elbisesi için tıklayınız.
Gel Konuşalım Eylem ipek kırmızı elbisesi
Gel Konuşalım Eylem ipek kırmızı elbisesi için tıklayınız.
Gel konuşalım Eylem elbisesi
Gel konuşalım Eylem elbisesi TrendyolMilla için tıklayınız.

Gel Konuşalım Cansu Canan Özge Kıyafetleri

Gel konuşalım sunucularından olan Cansu Canan Özge babası Erzurum’lu annesi aslen Selanik göçmeni ailenin çocuğudur. Bjk TV’de sunuculuk yaparak kariyerine başlayan isim ardından Habertürk TV’de çalışmaya devam etmiştir. 1989 İstanbul doğumlu olan güzel sunucu TV8 ekranlarında şu sıralarda yayın yapmaya devam etmektedir.

Gel Konusalım Eylem ipek lacivert elbisesi
Gel Konusalım Eylem ipek lacivert elbisesi için tıklayınız.
Gel Konuşalım Cansu cicekli elbisesi
Gel Konuşalım Cansu cicekli elbisesi anisadikocollection– sponsor ürünleri için tıklayınız.
Gel Konuşalım Cansu takımı
Gel Konuşalım Cansu takımı Ventiup için tıklayınız.
Gel Konusalım Eylem siyah elbisesi
Gel Konusalım Eylem siyah elbisesi için tıklayınız.
Gel Konuşalım Cansu elbisesi
Gel Konuşalım Cansu elbisesi conceptinlove- elbise modelleri için tıklayınız.
Gel Konuşalım Cansu mavi elbisesi
Gel Konuşalım Cansu mavi elbisesi avenue23store-elbise modelleri için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir