Gençliğim Eyvah 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Gençliğim Eyvah 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Geçen hafta ilk bölümü ile ekranlara gelen Gençliğim Eyvah 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve sponsor ürünleri ile karşımıza çıkmaya hazırlanmaktadır. Dizilerde giyilen kıyafetler ve tüm merak ettiklerinizi sitemize güncel olarak eklemeye devam edeceğiz. Deneyimli oyuncu kadrosunda Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Ulviye Karaca, Günay Karacaoğlu, Elif Doğan, Burak Tozkoparan, Erdem Kaynarca, Ekin Mert Daymaz, Bahar Süer, Ecem Atalay, Kemal Uçar ve Beyti Engin gibi deneyim isimler yer almaktadır.

Gencligim Eyvah Elif bileklik markasi
Gençliğim Eyvah Elif bileklik markası Bluearth_world– bileklik modelleri için tıklayınız.

Atv ekranlarının yaz dizisinden biraz bahsedecek olursak; Aynı sokakta yer alan iki kebapçı Arif ve Zekeriya birbirlerine rakiptir. Bu iki birbirlerine rakip kebapçının hayatını Çavi ve Zola’nın gelişi alt üst etmiştir. Yıllar öncesinde çekilmiş fotoğrafı eline alan Çavi mahalleye gelerek babasını aramaya başlıyor. Mahalleye gelen bu iki çocuk olayı yüzünden Arif ve Zekeriya pişman olurlar. Bu birbirlerine düşman iki adam beraber iş birliği yapmak durumunda kalırlar. Yaşanan bu olayların üzerine Zola mahallenin en güzel kızı Azra’ya aşık olmuştur. Azra ise ailesinden gizli babasının düşmanı Ahmet ile aşk yaşamakta.

Gençliğim Eyvah elbiseleri
Gençliğim Eyvah elbiseleri ve sponsorlarını inceleyiniz.

Gençliğim Eyvah 2. Bölüm Dizi Sponsorları

Gençliğim Eyvah 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve elbiselerinin de yayınlanacağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni yayanlanan fragmanda Arif çocukların gelmesi ile hiç kendinde de değildir ve Zekeriya’ya ne yapalım bunları öldürüp dipsiz kuyulara mı atalım diyor. Zekeriya ve Arif çocuklarının kendilerinden emin olmak için onlardan Dna için tükürüklerinden örnek almaya çalışıyor. Arif’in karası Zekeriya için bak yıllar önce yediği naneler karşısına çıktı derken, Arif ne güzel işte oğluna kavuştu diye cevap verir. Arif karısının buna ne kadar tepkili olarak gözükmesi Arif’i çok fazla korkutmaya başlamıştır. Kendi başına gelebilecek olanlardan korkmaya başlamıştır.

Gençliğim Eyvah dizi kıyafetleri sitemizde güncel olarak yayın esnasında ve sonrasın da güncel olarak sürekli eklenmeye devam edecektir. Merak ettiğiniz kıyafetleri bizlere yorum kısmında yazabilirsiniz. Yayınlamış olduğumuz görsellerin üzerine tıklayarak direkt olarak ürüne gitmeniz mümkün olacaktır.

Güneş Gözlüğü kampanyaları
Güneş Gözlüğü kampanyalarını hemen inceleyiniz.

 

4 thoughts on “Gençliğim Eyvah 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir