Gençliğim Eyvah 3. Bölüm Kıyafetleri


Gençliğim Eyvah 3. Bölüm Elbiseleri

Atv’nin heyecanla izlenen dizilerinden olan Gençliğim Eyvah 3. Bölüm Kıyafetleri ile bu hafta karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yeni bölümde Arif ve Zekeriya yüksek binaya çıkarlar ve karılarımız bizi affetmeden buradan inmeyeceğiz atlarız aşağı baş komiserim derken karısında atla lan cevabı gelir. Bir yanda da Ahmet ve Azra arasında olan kırgınlık ve kıskandırma devam etmektedir. Gençliğim Eyvah kıyafetleri için her hafta güncel olarak yayında olmaya devam eden sitemiz için bildirimlerinizi açmayı unutmayınız.

Geçen hafta yayınlanan bölümde Arif sürpriz şekilde karşısına çıkan oğlu için yerlerde sürünerek ağlarken başında da Zekeriya usta beklemektedir. Birbirlerine düşman olan ikili başlarına gelen bu olaydan sonra birbirlerine destek olarak görülmektedir. Arif aniden çıkan oğlu için o benim oğlum değil nereden çıktı derken, Zekeriya da benimde başıma geldi diye ona destek vermeye çalışıyor. Çavi, Zola ile konuşurken ben aslında İstanbul’u çok sevdim burda kalabilirim derken, Çavi ise babasını bulduktan sonra gitmek istediğini söylüyor. Çavi ise ona Zekeriya usta kızı için kalmak istiyorsan işinin çok zor olduğunu ona ifade derken, umarım ben saçmalıyorum diye ona cevap veriyor.

Gençcliğim Eyvah Azra çiçekli elbisesi
Gençcliğim Eyvah Azra çiçekli elbisesi-elbise modellerini inceleyiniz.
Gencligim Eyvah Elif bileklik markasi
Gençliğim Eyvah Elif bileklik markası Bluearth_world– bileklik modelleri için tıklayınız.

Gençliğim Eyvah 3. Bölümde Giyilen Kıyafetler

Nuriye dükkanlarının mutfağında dizi izlemektedir. O sırada içeri Zekeriya girer, önce ona neredeydin Arif ile ne karıştırıyorsun der. Zekeriya bir şey karıştırmıyoruz dese de Zola kızları ile hemen mutfaktan dışarış çıkmıştır. Nuriye izlediği dizide adam Almanya’ya gider gitmez başkasından çocuk yaptı diye bela okumaya başlar. Zekeriya ise kendi başında da aynı belanın olduğundan dolay soğuk terler atmaya başlamıştır. Bunu karısı öğrenirse başına gelecekleri şimdiden hesap etmeye bile başlamıştır. Karısına bela okuma diyerek dükkanın bereketini kaçıracaksın diye söyler. Nuriye ise hırslı şekilde haksız mıyım Zekeriya gurbette üç çocuğu ile gitti Alman karısından bunu peydahladı pis herif diye cevap verirken, nereden biliyorsun derken saçından alınan DNA ile çıktığını söylüyor.

Gencligim Eyvah Suzan elbisesi
Gencligim Eyvah Suzan elbisesi-elbise modellerini inceleyiniz.

Bay Yanlış Dizi Kıyafetleri için tıklayınız.

Arif’de aynı şekilde iş yerine gelmektedir. İçeri girdiğinde karısı Hacer program izlemektedir. İzlediği programdaki konu ise yıllardır babasını arayan birisinin babalık testi sonucu bunu öğrendiğini göstermektedir.Hacer ise televizyon karşısında tüh senin boyun boynun devrilsin diyerek bela okumaya başlamıştır. Ardında bak yıllar önce yediğin naneler nasıl ortaya çıktı derken, Arif de arkada sıkıntıdan terlemeye başlamıştır. Adamı savunmaya giren Arif ne kızıyorsun yıllar sonra çocuğuna kavuşmuş işte diye cevap vermektedir.

Gençliğim Eyvah 3. Bölüm Azra Kıyafet Sponsoru

Diğer yandan Ahmet, Azra’yı Zola ile dükkan önünde birlikte görürken morali bozulmuştur. Oraya gider ve aralarında biraz da olsa bir sürtüşme yaşanır. Zekeriya Arif ile bir araya gelirken onların çocukları olup olmadığını anlamanın yolunu bulduğunu söyler. Çocukların saçlarından bir örek alarak DNA testi ile öğrenmek. Arif ise buna inanmadığını programda izlediğini ve tükürük ile öğrenmek daha doğru der. Diğer bir yandan Ahmet’i kıskandırmak için Zola’ya yakın olan Azra, onu üzerken kendisini de aslında üzmeye başlamıştır. Gençliğim Eyvah 3. Bölüm Kıyafetleri ile birlikte yeni bölüm her pazartesi ATV ekranlarında olmaya devam ediyor. Gençliğim Eyvah Azra elbiseleri için sitemize bizleri güncel olarak takip etmeye devam ediniz.

Gencligim Eyvah Zola kıyafetleri
Gencligim Eyvah Zola kıyafetleri-dizi ürünlerini inceleyiniz.

apkcell.net

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir