Gençliğim Eyvah 4. Bölüm Kıyafetleri


Gençliğim Eyvah 4. Bölüm Dizi Kıyafet Markaları

Atv’nin ekranlarının sevilen yaz dizilerinden olan Gençliğim Eyvah 4. Bölüm Kıyafetleri ve marka sponsorları ile karşımıza çıkmaya hazırlanmaktadır. Her hafta heyecanla izlenen dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınladı. Zekeriya ve Arif’in sırları her geçen gün daha da komik anlara sahne olmaya devam ediyor. Ahmet ve Azra arasında yaşanan kriz geçen haftada devam etti. Çok sevdiği Azra’nın yanında ve her daim yakınında olan Zola’dan çok rahatsız olmaktadır. Zola’da Azra’ya karşı sevgisi vardır ve bunu da çok açık belli etmektedir. Gençliğim Eyvah Kıyafetleri ile birlikte dizide merak ettiğiniz sponsor ürünleri bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. Bildirimleri açık tutmayı unutmayınız.

Bay Yanlış Cansu Elbise için ziyaret ediniz.

Gençliğim Eyvah yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Her Pazartesi saat 20:00’da Atv ekranlarında yayınlanan dizinin dördüncü haftasına gelindi. Son bölümde Zola ve Çavi babalarını bulmak için başvurdukları televizyon programının ardından babaları Arif ve Zekeriya’nın ter basmasına ve strese girmesine neden olur. İki kebapçı eşleri tarafından iş yerine ve evden de kovulmuşlardır. Çatıya çıkarla ve atlayacaklarını söyleseler de eşlerini kandırmayı başaramazlar. O sırada Çavi ve Zola için Yabancı Şube müdürlüğünden polisler gelir. Kaçak çalıştıklarını ve onları sınır dışı edeceklerini söyler. Çatıya atlamaya çıkan Zekeriya strese çocuğum diye üzülürken Arif rahatlamaya başlamıştır. Çocukları şikayet eden kişi ise yanındaki Arif ustadır.

Gencligim Eyvah Elif bileklik markasi
Gençliğim Eyvah Elif bileklik markası Bluearth_world– bileklik modelleri için tıklayınız.

Gençliğim Eyvah Azra Elbiseleri Nereden

Gençliğim Eyvah 4. Bölüm Kıyafetleri ve dizi sponsoru ürünleri için bizleri takip etmeye devam ediniz. Gençliğim Eyvah Azra gelinlik markası çok şık gözüküyor. Arif ve Zekeriya polisler tarafından alınan çocukların ardından rahat bir nefes alırlar. Sabırsızlıkla kurtulmaya bekledikleri iki yabancı çocuk artık yanlarında olmayacaktır. Çocuklardan kurtulduklarını düşünen Zekeriya ve Arif ustanın eşleri tarafından ise sıkıntılar devam ediyor. Eşlerinin beklenmedik sürpriz işleri onları beklenmedik olayların içine sürüklemeye başlatır. Beklenmedik zamanda Veysi’nin girişimleri iki ailede de bazı dengelerin değişmesine sebep olurken, Azra için artık Zola harekete geçmeye başlar. Azra’yı tekrar kazanabilmek için Ahmet bir hamle deha yapar? Peki Ahmet bu hamle ile çok sevdiği Azra’yı tekrar geri kazanmayı başarabilecek mi?

Gençliğim Eyvah Ahmet gömlek markası
Gençliğim Eyvah Ahmet gömlek markası ve sponsorları için tıklayınız.

 

gizli çekim porno

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir