Gençliğim Eyvah 5. Bölüm Kıyafetleri


Gençliğim Eyvah 5. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Atv ekranlarının 2020 yaz dizilerinden olan Gençliğim Eyvah 5. Bölüm Kıyafetleri ve dizi sponsor markaları ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Dizilerde Giyilen kıyafetler ve oyuncu elbise sponsorları siz değerli izleyiciler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Sitemizde eklemiş olduğumuz resim görsellerin üzerine tıklayarak direkt olarak istediğiniz ürünün marka ve fiyatına ulaşmış olacaksınız. En çok dikkat çeken Gençliğim Eyvah Azra elbiseleri marka ve fiyatını sizler saatlerce aramadan yazımızda bulmanız çok kolay olacaktır.

Gençliğim Eyvah Zehra mavi tulumu
Gençliğim Eyvah Zehra mavi tulumu BSL için tıklayınız.
Gencligim Eyvah Elif bileklik markasi
Gençliğim Eyvah Elif bileklik markası Bluearth_world– bileklik modelleri için tıklayınız.

Sen Çal Kapımı Kıyafetleri görmek için tıklayınız.

Arif ve Zekeriya ellerine birer demet çiçek alarak kendilerini affettirmek için Hadi gazamız mübarek olsun diyerek eşlerinin yanına eve giderler. Hacer Asmalı daha kapıyı açar açmaz gözlükleri çıkar diyerek fırça atar.İkilinin planları pek tutmamış olmalı ki dışarıda yatmaya devam ederler. Diğer bir yandan da Azra aşkı için üzülmeye devam ediyor. Ahmet’in onun aldattığını söylemi üzerine onu terk etse de kalbi sürekli onu istemektedir. Kendisine alınan yüzüğü Leyla’nın parmağında görmesi onu çok üzmüştür. Gençliğim Eyvah Leyla elbiseleri de sitemizde yayınlanmaya devam edecektir. Leyla iç mimar ve babasının iş yerinde çalışıyor.

Gençliğim Eyvah Zehra mor elbisesi
Gençliğim Eyvah Zehra mor elbisesi BSL için tıklayınız.
Burcu Emersoy Siyah body markası
Burcu Emersoy Siyah body markası için tıklayınız.

Gençliğim Eyvah 5. Bölüm Azra Kıyafet Sponsorları

Gençliğim Eyvah komedi ve eğlenceli dizi geride kalan dört bölüm ile ilk ayını bıraktı. Beğeni ile izlenen dizi ilk bölümlerde yeterli ilgiyi görmeyi de başarmış gözüküyor. Cengiz Bozkurt ve Levent Ülgen’nin başrollerini paylaştığı dizide ikili bir kebapçıyı canlandırmaktadır. Fakat bu iki kebapçı eski arkadaş olmalarına rağmen birbirlerine rakip ve düşmanlardır. Arif ve Zekeriya karakterini canlandıran ikilinin geçmişte yaşadıkları beklenmedik anda önlerine gelmesi hayatlarını mahvetmiştir. Arif evli ve üç çocuğu vardır. Yıllar sonra gelen İtalyan oğlu Zola ile hayatı alt üst olur. Bu durumu ailesinden saklamak için ise her türlü yolu denemeye başvurur.

Boyner indirim kodu
Boyner %30 indirim kodu için tıklayınız.

Gençliğim Eyvah 5. Bölüm Leyla Kıyafetleri

Zekeriya da aynı şekilde Arif gibi yıllar önce birlikte gitmiş oldukları tatilden, yıllar sonra Çavi adında İtalyan bir oğlu ortaya çıkar. Zekeriya bunu karısından gizlemek için Arif gibi her yolu dener. Zekeriya’nın da üç çocuğu vardır. Aralarında en çok kıymetlisi olan Azra ise onun her şeyidir. Onu kimseye vermeye kıyamaz. Azra ise Arif’in çocuğu Ahmet ile çocukluk aşkı yaşamaktadır.

Bay Yanlis Deniz bluz markasi
Bay Yanlis Deniz bluz inceleyiniz.

fake taxi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir