Gençliğim Eyvah 7. Bölüm Kıyafetleri


Gençliğim Eyvah 7. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Atv’nin sevilen dizilerinden olan Gençliğim Eyvah 7. Bölüm Kıyafetleri ve elbise sponsorlarını güncel olarak sitemize eklemeye devam ediyoruz. Deneyimli oyuncu kadrosu ile yüzleri güldüren dizi haftanın ilk günü yeni bölümü ile her Pazartesi yayında. Gençliğim Eyvah Kıyafetleri için sitemizi güncel olarak takip etmeye devam ediniz. Yayınlanmış olduğu günden beri beğeni ile izlenmeye devam eden dizi bu hafta 7. bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Gençliğim Eyvah Zola Gömlek markası
Gençliğim Eyvah Zola Gömlek markası Mavi için tıklayınız.

Gençliğim Eyvah 7. Bölüm Azra Dizi Kıyafetleri

Geçen hafta ekranlara gelen altıncı bölümde Zekeriya ve Arif’in affedilmesi sonunda mahallenin bundan oldukça fazla etkilenmesinden dolayı muhtar olaya el atar. Ahmet’in kalbi ise oldukça fazla kırılmıştır. Arif’in dükkanında gizlice çalışmaya başlayan Zekeriya’dan başta Arif olmak üzere herkes şüphelenmeye başlamıştır. Zekeriya ve Arif’in sonunda kendilerini affettirmeyi başarmasından dolayı olayın herkesi etkilemesi muhtarın buna el koymasını sağlamıştır. Ahmet de bu sırada kalbi Azra tarafından oldukça fazla kırılmıştır.

Gencligim Eyvah Elif bileklik markasi
Gençliğim Eyvah Elif bileklik markası Bluearth_world– bileklik modelleri için tıklayınız.
Gençliğim Eyvah Zola yelek markası
Gençliğim Eyvah Zola yelek markası DS Damat için tıklayınız.

Gençliğim Eyvah 7. Bölüm Kıyafetleri ve dizide giyilen kıyafetlerin de ekleneceği yeni bölüm 27 Temmuz tarihi saat 20:00 yayında olacaktır. Dizinin fragmanında izlediğimiz beyaz elbise ve mor elbise oldukça fazla dikkat çekmektedir. Fragmanda görmüş olduğunuz dizi kıyafetleri ve sponsorlarını güncel olarak eklemeye devam edeceğiz.

Gençliğim Eyvah Ahmet gömlek markası
Gençliğim Eyvah Ahmet gömlek markası ve sponsorları için tıklayınız.
Gençliğim Eyvah sponsorları
Gençliğim Eyvah sponsorları için tıklayınız.

Gençliğim Eyvah 7. Bölümde Giyilen Dizi Elbise Sponsorları

Ahmet, Azra tarafından oldukça üzgündür. Azra tarafından reddedilmesinin yanı sıra Zola’nın önünde rencide edilmesi onu yıkmıştır. Kendisini bunun ardından Zola ile omuz omuza dövüşürken bulur. Girdikleri bu dayanışma kırgınlıkların bitmesini mi yoksa yoksa her şeyin daha büyük sorunlu çıkmaza mı girmesini sağlayacak. Diğer yandan Ahmet’in evinde kalan tüm erkeklerin Hacer tarafından sokağa atılması başlarına her türlü belayı açar. Yeni bölümde bizleri neler bekliyor olacak? Azra ve Ahmet’in durumunda bir gelişme olacak mı hep beraber görmüş olacağız.

Gençliğim Eyvah Cavi sweat markası
Gençliğim Eyvah Cavi sweat markası MAVİ için tıklayınız.

 

türkçe porno izle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir