Gençliğim Eyvah 9. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Gençliğim Eyvah 9. Bölüm  Dizi Elbise Markaları

Atv ekranlarının hafta başının ilk dizisi olan Gençliğim Eyvah 9. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve sponsor ürünleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Geride kalan sekiz hafta boyunca dizi oldukça fazla beğeni kazanmasını bilmiştir. Dizide erkek oyunculardan en çok Ekin Mert Daymaz kıyafetleri oldukça fazla dikkat çekmektedir. Gençliğim Eyvah kıyafetleri güncel olarak eklenmeye devam edecek. Dizinin yer alan diğer oyuncularından Elif Doğan elbiseleri de fazlasıyla ilgi görmekte ve siz izleyiciler tarafından fazlasıyla aranmaktadır.

Geçen hafta ekranlara gelen son bölümde Zola ve Çavi artık babalarının kim olduğunu öğrenmişlerdir. Babalarının Arif ve Zekeriya olduğunu öğrenen çocukları eşlerine söylememeleri için tehdit eder. Onlara davullu zurnalı sünnet yaparız diye korkutarak bunu başkasına söylememesi için uyarır. Çavi ve Zola ise babalarının Zekeriya ve Arif olmadığına inanarak kendilerine kalan miras için yalan söylediklerini düşünür. Zola ve Çavi onlara annelerin babaları ile olan resimlerini gösterir fakat resimdekileri hiç benzememesinden inanmazlar. Zekeriya ise cebinden gençlik resini çıkartır ve kendilerindeki resim ile aynıdır. Arif’de cebinde askerlik belgesini taşıdığı fotoğrafı gösterir ve oda çok benzemektedir. Çocuklar artık inanır ve babalarına sarılırlar.

Gençliğim Eyvah Zehra mavi tulumu
Gençliğim Eyvah Zehra mavi tulumu BSL için tıklayınız.

Gençliğim Eyvah 9. Bölümde Giyilen Elbiseler

Nuriye pazara dönüşü Azra’yı bankta otururken görür ve ona artık bana her şeyi anlatmanın zamanı gelmedi mi diye sorar. Ne oldu kim üzdü seni diye sorarken benim sevdiğim çocuk var cevabını alır. Ne zamandır var diye sorar ve ilkokuldan beri cevabını alırken niye bu zamana kadar bu çocuk seni istemdi diye sinirlenerek başlar söylenmeye. Azra’da Ahmet cevabını verirken Asmalıların Ahmet diye söyler. Bunun üzerine annesi bir anda bayılarak yere yağılır. Nuriye’ye artık ilişkilerinin bittiğini anlatması üzerine verilmiş sadakamız var diyerek sevinçten kızı sarılır.

Gençliğim Eyvah Zehra mor elbisesi
Gençliğim Eyvah Zehra mor elbisesi BSL için tıklayınız.
Trendyol indirimleri
Trendyol indirimleri başladı hemen inceleyin.

Gençliğim Eyvah Azra Mavi Elbisesi

Diğer bir yandan Ahmet’de annesinin yanına lokantaya gider. Hacer ona kahvaltı hazırlar ve taksicilik yapmasını istemediğini söyler. Evlenince ne olacak diye Ahmet’e sorarken ben evlenmeyeceğim cevabı alır. Oda ben kıza evlenme teklifi ettim oda teklifimi kabul etmedi der. Hacer konuyu geç anlar ve evlenme teklifini kim kabul etmedi diye sorarken Azra cevabını alır. Ahmet onun Zola’nın aklını çaldığını anlatırken bir anda Hacer’de yere yığılarak bayılır. Gençliğim Eyvah 9. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve sponsorları için bizleri takip etmeye devam ediniz.

Gençliğim Eyvah Zola Gömlek markası
Gençliğim Eyvah Zola Gömlek markası Mavi için tıklayınız.
Mavi yeni sezon indirimleri
Mavi yeni sezon indirimlerini inceleyin.
Gençliğim Eyvah Cavi sweat markası
Gençliğim Eyvah Cavi sweat markası MAVİ için tıklayınız.
Gençliğim Eyvah Zola yelek markası
Gençliğim Eyvah Zola yelek markası DS Damat için tıklayınız.
Gencligim Eyvah Elif bileklik markasi
Gençliğim Eyvah Elif bileklik markası Bluearth_world– bileklik modelleri için tıklayınız.

türk porno izle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir