Gönül Dağı Dizi Kıyafetleri

Gönül Dağı Kıyafetleri

Trt 1 ekranlarında yeni başlayacak olan Gönül Dağı Dizi Kıyafetleri ve sponsor ile sitemizde güncel olarak eklenmeye devam edecektir. Dizide yer alan dizi elbiseleri için bizleri takip etmeye devam ediniz. 17 Ekim 2020 Cumartesi ilk bölümü ile yayında olmaya başlayacaktır. Tüm dizilerin sponsor ürünleri için bizleri takip etmeye devam ediniz.

Gönül Dağı Sponsorları

Gönül Dağı dizi ve konusundan bahsedelim; Bozkırda bir Anadolu masalıdır. Yıllardır dillere destan aşkların hikayesidir. Hayallerin peşinden bozkırda koşan üç kuzenin hikayesini konu alıyor. Dizin kadrosunda yer alan isimlerden bahsedecek olursak; Berk Altan, Gülsim Ali ilhan, Yavuz Sepetçi, Ege Aydan, Semih Ertürk, Ecem Özkaya, gibi isimler yer almaktadır. Yer alan oyuncuların geçmiş proje ve kim olduklarını merak edenler için biyografilerine yer verelim.

Gönül Dağı Taner Kıyafetleri

Berk Altan (Taner): 26 Eylül 1991 İzmir doğumludur. Beyken Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünde eğitimini tamamlamıştır. 2012 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olarak tanınırlığını sağlamıştır. Ardından ise 2013 yılında Altındağlı dizisinde Pamir karakteri ile başrol oynayarak kendisini gösterme başarısında bulunmuştur. Ardından ise sırasıyla Her Şey Yolunda, Güneşin Kızları, Dayan Yüreğim, Cennetin Gözyaşları dizisinde yer almıştır.

Gönül Dağı Erkek kıyafetleri
Gönül Dağı Erkek kıyafetleri ve sponsorlarını inceleyiniz.

Gönül Dağı Dilek Kıyafetleri

Gülsim Ali İlhan (Dilek) 1 Ocak 1993 Bulgaristan doğumludur. Bulgaristan’da yaşayan Türk bir aile kızıdır. Çok iyi Türkçe ile biliktei Bulgarca, İngilizce ve Japonca da bilmektedir. Bulgaristan’da yapılan Super model yarşımasına katılmıştır ve burada Ford Model seçilerek tanınırlığını sağlamıştır. İlk dizi deneyimini 2012 yılında Son Yaz alkanlar 1912’de yaşamıştır. Ardan ise, Seddülbahir 32 saat, Hanım köylü, Diriliş Ertuğrul, Yüzleşme, Payitaht Abdülhamit’de yer almıştır.

Gönül Dağı Dilek elbiseleri
Gönül Dağı Dilek elbiseleri ve sponsorlarını inceleyiniz.

Gönül Dağı Zahide Kıyafetleri

Ecem Özkaya (Zahide) : 25 Haziran 1988 İstanbul doğumludur. Maltepe Üniversitesi Radyo ve Televizyonculuk bölümünde eğitim hayatını tamamlamıştır. Birçok dizi ve sinemada yer alan oyuncu ilk deneyimini 2007 yılında Kartallar Yüksek Uçar dizisinde Seval karakterine hayat vererek yaşamıştır. Uzun dönem ekranlarda olan Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde Biricik karakterine de hayat vermiştir. Hayat Şarkısı ve son olarak da Can Kırıkları dizisinde yer almıştır. Sinema deneyimi de yaşamıştır ve ilk olarak 2009 yılında vizyona giren Sizi Seviyorum filminde Eda karakterine hayat vermiştir. 3 serisi çekilen Zengin Gelin Fakir Damat filminde yer almış ve burada Biricik Yılmaz Kirişçi karakterine hayat vermiştir. Gönül Dağı Dizi Kıyafetleri ve sponsorları her hafta güncellenmeye ve yayınlanmaya devam edecektir.

Mavi indirimleri
Mavi indirimlerini inceleyiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir