Gülperi 10.Bölüm Kıyafetleri

Gülperi 10.Bölüm Dizi Fragmanı

Show Tv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden olan Gülperi 10.Bölüm Dizi fragmanı izleyicileri ile buluştu. Yeni bölüm 16 Kasım Cuma saat 20.00’da ekranlara gelecektir. Yayınlanmaya başladığı ilk bölümden itibaren reyting sıralamasında üst sıralarda yerini alan Gülperi Dizisi yüzleri güldürmüştür.

Gülperi 10.bölümünde bu hafta bizi neler bekliyor?

Geçmişte yaşamış oldukları Gülperi ile Kadir arasından geçen aşkları bu hafta tekrar gündeme geliyor. Gülperi’yi yok etmek isteyen Şeyma elinden gelen her şeyi yapmakta ve Yakup ağanın avukatlığına soyunmaktadır. Şeyma ilk olarak çocukları Kader’in yanına göndermek oluyor. Kaçırılan Selen’i Hasan kurtarır ve evine kadar götürür. Gökhan’a evinin önünde Selen’i bırakırken yakalanacağı sırada polis geliyor. Artemis emniyete ifade vermeye gidiyor. Şeymayı babasına ulaşamayınca arıyor. Gülperi’nin oğlunun Hasan olduğunu öğreniyor.

Son bölümde aşkları tekrar gündeme gelen Kadir, Gülperi’ye olan sevgisinin devam ettiğinden bahsediyor. Ejder, Gülperiyi hiç unutamıyor. İntikam yeminleri ederek, bayılma numarası ile hapishaneden kaçıyor. Hasan’ın tutuklanacağını Şeyma emniyette söylüyor. Ancak Hasan yine de serbest kalıyor. Selen Hasan’ı ele vermiyor ve diğerlerinden de vazgeçmiyor. Can ve Bedriye ile Kader evlerine geliyor. Kaderi görünce Hasan ekonu hemen evden koruyor. Can yeni bölümün son saniyesinde kaçırılıyor. Yeni bölümün tamamı için Cuma günü iyi seyirler dileriz.

Gülperi 9.Bölümde Neler Oldu?

Şeyma’nın gerçek yüzünü Gülperi görüyor. Her şeyi Kadir öğrenmiştir. Gülperi kendilerine atılan iftirayı ve evden nasıl atıldıklarını Bedriye’ye anlatıyor. Şaşkınlık içinde kalan Kadir Şeyma’ya kızıyor. Gülperi orada hiç durmak istemiyor. Kadir ise hemen Gülperi’nin peşinden gidiyor. Gülperiye yardım ettiği Şeyma söylüyor. Yalanlardan dolayı Gülperi çok sinirlidir. Kadir ısrarla Şeyma’nın ailemi yıktın demesini detaylarını öğrenmeye çalışıyor.  Bedriye’nin hırsızlık yaptığını Şeyma ısrarla söylüyor. Yalan olduğunu söyleyen Gülperi bunun iftira olduğunu yeniliyor. Oradan Gülperi hemen uzaklaşıyor.

Hasan’ı artık kaybettiğini düşünen Artemis çok üzgündür. Selen ile Hasan’ın kayıp olduğunu partide öğreniyor.  Güvenlik mekanı gelip boşaltıyor. Artemis ise Selen Hasan’nın birlikte gitmiş olduklarını düşünüyor. Selen eşyalarının olduğunu fakat kendilerinin olmadığını güvenlik anlıyor.  Elleri kolları bağlı şekilde başka bir yerde tutuluyorlar. Bırakın beni diyerek Selen haykırarak bağırıyor. Gülperi Dizi kıyafetleri ve daha fazla için devam ediniz.

Gülperi 10.Bölüm Kıyafetleri

Başrol oyuncularında olan Gülperi dizi kıyafetleri, oyuncu Nurgül Yeşilçay kıyafetleri ve sponsorlarını sizlere sunacağız. Dizide yer alan oyunculardan, Ece Sükan kıyafeteri ( Gülperi Şeyma Kıyafetleri ), Aleyna Özgeçen kıyafetleri ( Bedriye Taşkın kıyafetleri ), Ezgi Gör Dizi Kıyafetleri ( Artemis kıyafetleri ), Erkek oyunculardan, Kadir Aydın Kıyafetleri, Yakup Taşık kıyafetleri, Hasan Taşkın Kıyafetleri ve Dizide geçen tüm oyuncuların Dizi kıyafetleri ve markalarını sizlerle paylaşacağız.

Gülperi Şeyma Deri Ceket
Gülperi Şeyma Deri Ceket ve kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

 

2 thoughts on “Gülperi 10.Bölüm Kıyafetleri

  1. Merhaba. son bölümde Şeyma’nın kendi ofisinden çıkarken giydiği uzun siyah deri gibi olan montun markasını öğrenebilmem mümkün mü? şimdiden teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir