Gülperi 11.Bölüm Kıyafetleri

Gülperi 11.Bölüm Dizi Fragmanı

Gülperi 11.Bölüm fragmanı yayınlandı. Gülperi ve çocukları Can’ın kaçırılması ile perişan olurlar. Şeyma’ya karşı Kadir ”Bu çocuğu bir şey olursa bir daha görebiliyor musun Artemis’in yüzünü der ve Bu çocuk kaçırılmışsa eğere senin yüzündendir” dediği sözler yeni bölüm fragmanında dikkat çekmektedir.

Gülperi Dizi Sponsorları
Gülperi Dizi Sponsorları için TIKLAYINIZ.

Gülperi 10.Bölümde Neler Oldu?

Hasan Artemis’i arayarak Selen’in evinin öününe görüşmek için çağırıyor. Selen’le görüşmek isteyen Hasan, yardım için Artemis’i arıyor. Hasan’nın dışarıda olduğunu söyleyen Artemis, Selen’in yanına gidiyor. Selen’in babasından dosyayı çalmak için Gökhan ve Hasan eve giriyor. Selen onların evine gizlece girmesine yardım ediyor. Hasan evden Selen’nin babasının adamlarına görünmemek için çıkmaya çalışırken, Selen’e öpücük veriyor.

Bedriye Can ve Hasan’a sürpriz doğum günü için Gülperi plan ve hazırlık yapıyor. Can’ın doğum günü heyecanından dolayı sevinçli güne başlıyor. Can’ın doğum günün Ailesi ona karşı unutmuş gibi davranıyorlar.Hasan, Selen’i kurtarır, polis tarafından yakalanır. Karakola ifade vermeye Selen ve Hasan götürülmüştür. Hasan tarafından Selin’in kaçırıldığı düşünülmektedir. İfade veren Selen, Hasan’ın onu kaçırdığını değil ondan yardım istemek için kendisinin aradığını söyler. Hasan ifadesinin ardından serbest kalır. Gülperi, Kadir ve Hasan tartışırlar.Kadir Hasan’nın karşısına çıkarak, Kızını nereden tanıdığını sorar. Hasan bunun karşısında şaşkındır ve sadece Artemis ile arkadaş olduklarını söyler.

Ece Sükan Kıyafetleri
Ece Sükan Kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

Gülperi, Hasan gittikten sonra Kadir’in yanına giderek elini uzatır. Kadire karşı kendisine artık iyi bakmasın gerektiğini, gelecekte her şeyin hayatında istediği gibi gitmesini diliyor. Kadir ve Gülperi konuştuğu sırada Şeyma onları uzaktan seyretmektedir.Hasan, Seyit’in yanına giderek, kendi başına ne gelebileceğini ön görmeden karşısına geçiyor. Seyit, Seleni nasıl kaçırdıklarını söylemek içi onu bir iş yerinin grev alanına götürüyor.

Erkenci Kuş Kıyafetleri için Tıklayınız.

Ejder hapisten kaçma planları kurmaktadır. Aldığı böbrek ilaçlarını kullanmayı bırakmıştır. İlaçlarını almadığından dolayı hapishanede rahatsızlaşan Ejder hastaneye kaldırılır. Gülperi’den intikam uğruna hemşireyi ikna ederek hastaneden kaçıyor.Kader, çocuklarını kazanmak için Yakup’la planlı olarak tartışarak, Gülperi’nin evinin yolunu tutuyor. Kader’i evde gören Hasan çok sinirlenmiştir.

Bedriye okulda arkadaşlarının hırsız olarak görmesinden dolayı zor zamanlar yaşamaktadır. Okulda arkadaşları onunla alay etmektedir. Bedriye, annesine o okulda artık kalamayacağını başka bir okula naklini ister. Gülper’i kızına destek vermektedir ama okula dönmesini ister.Kadir, Şeyma ile kavgasından dolayı ne yapacağını bilememektedir. Kadir’i arayan Gülperi’dir. Elindeki boşanma kağıtlarına sahile inerek bakan Şeyma üzgündür. Gözyaşlarına Şirin hakim olamıyor.

Gülperi 11.Bölüm Kıyafetleri

Gülperi Dizi Kıyafetleri bu hafta 11.bölüm ile Cuma akşamı saat 20.00’da ekranlara gelecektir. Son hafta bölümünde oyuncuların hangi kıyafetleri giydiği ve markalarını sunmaya devam edeceğiz.

 

Gülperi Kıyafet sponsorları
Gülperi Kıyafet sponsorları için TIKLAYINIZ.
Şeyma Gülperi Dizi Kıyafetleri
Şeyma Gülperi Dizi Kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

https://www.trendyol.com/kadin%20deri-ceket?siralama=13&qs=navigation&utm_source=aff_t&utm_medium=cps&utm_campaign=gelirortaklari&utm_subaff=18304

 

Gülperi Dizi Kıyafetleri
Gülperi Dizi Kıyafetleri ve sponsorları için TIKLAYINIZ.

3 thoughts on “Gülperi 11.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir