Gülperi 12.Bölüm Kıyafetleri

Gülperi 12.Bölüm Fragmanı

Cuma akşamlarının en çok izlenen dizilerinden olan Gülperi 12.Bölüm fragmanında ve bölümünde neler olacağı belli olmaya başladı. Gülperi, Ejderden Oğlunun başına gelen her şeyi öğrendikten hemen sonra bunun hesabını sorar. Gülperi Can’ı kurtarabilmek için tüm zorluklara katlanmaya razıdır.Gülperi oğlunun başına gelmiş olan her şeyi öğrendiğinde Ejder’ bunun hesabını sorar. Yaptığı büyük hataları Ejder çok ağır şekilde ödeyecektir.

Gülperi’ye karşı Kadir yardımcı olmaya çalışırken, aynı zamanda Kadir ailesinde yaşanan sorunlar ile de uğraşmaktadır. Gülperi’nin hayatını etkileyecek karar vermesinde eşiğinde Şeyma vardır. Can’ı bulmak için Hasan uğraşırken, annesini kaybetmenin gerçek olabileceğiyle de yüzleşir. Gökhan ile birlikte Bedriye iş birliği yaparak kendisini suçlu durumda gördüğünden Can’ın peşine düşer. Can’ı aramak için yaptıkları yolculuk Gülperi ve çocuklarının ummadıkları bir sonla bitmiş olacaktır. Gülperi dizisi yeni bölümünde gözyaşlarının olacağı görülmektedir. Can’ın kaçırılmasından sonra Gülperi’nin gözyaşları hiç bitmeyecektir. Gülperi Dizi Kıyafetleri marka ve fiyatları ile birlikte sitemizde yayında olmaya devam edecektir.

Gülperi 11.Bölümde Neler Oldu?

Gülperi dizisi son bölümünde, Can’ın doğum gününü kutlamak için Kadir ile birlikte kalmış oldukları eve giderler. Gülperi eve girdiğinde kendini kötü hisseder. Gökhan’ın durumu kötüye gitmiştir. Bu duru karşısında Hasan ne yapacağını bilmemektedir. Kadir ve Gülperi, Can’ın doğum günü için son hazırlıkları yaparlar. Can amcasının arasının arabasındadır. Evde olup biteni Yakup Ağa’ya Kader anlatır. Kadir ve Gülperi’nin aralarında bir şey olduğunu anlatır.

Bir Litre Gözyaşı Kıyafetleri için Tıklayınız.

Kader’e evde ne olursa olsun her şeyi kaydetmeyi söyler. Hasan, Gökhan’ı hastaneye götürmek için sırtlanarak arabaya taşır. Gülperi’ye evde neler olduğunu Kadir sorar. Bu arada Bedriye Voleybol takım seçmelerine katılmış ve başarı sağlamıştır. Gökhan’ı hastaneye yetiştirmeye Hasan Başarmıştır. Ejder ve Can otoparka gelmişlerdir. Hasan Seyit’in sırrını öğrenmiştir.

Eve gelen Hasan, Kadir’i evde gördüğünde çılgına döner. Annesine neden burada olduğununda sorduğun da doğum günü için burada olduğunu öğrenir. Sadece doğum günü için evde geldiğini sorar. Hasan ise sadece doğum günü için müsaade edeceğiniz söyler. Bedriye yanında Can olmadan eve gelir. Bedriye, Can’ın nerede olduğu sorulduğunda gözyaşlarına boğulur. Can’ı bulmak için kim varsa seferber olmuştur. Gülperi ‘yi emniyetten gelen telefon çok huzursuz etmiştir. Can’ı bulamadıklarını Kadir söyler. Can’ın kaçırılma görüntüleri mevcuttur.

Gülperi 12.Bölüm Kıyafetleri

Gülperi son bölümünde giyilen Dizi Kıyafetleri ve sponsorlarını sitemizde yayınlamaya devam edeceğiz.

Gülperi Kıyafet markaları
Gülperi Kıyafet markaları için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir