Gülperi 13.Bölüm Kıyafetleri

Gülperi 13.Bölüm Fragmanı

Gülperi dizisi son bölümün ardından Gülperi 13.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Heyecanlı geçen bölüm ardından yeni bölüm Cuma günü ekranlarda yerini alacaktır. Bedriye Can’a olanlardan dolayı kendini sorumlu tutar. Gülperi ve çocukları Bedriye af dilerken Can’ın duymadığını anlar ve bu durumda büyük şok yaşarlar. Artemis’le Kadir’in kızı bu bölümde yüzleştiği sahne duygusal anlar yaşatacaktır. Ejder’in mezarı başında bulunan el kitabı dikkat çekiyor. Gülperi’nin çocuklarının devlet gözetimi altında duruşmaya kadar alınacağını öğrendiğinde bir kez daha yıkılmıştır. Ayrıca Gülperi Dizi Kıyafetleri ve markalarını sizlere paylaşmaya devam edeceğiz.

gülperi kıyafetleri
Gülperi kıyafetleri için Tıklayınız.

Gülperi 12.Bölümde Neler Oldu?

Ejder’in bulunduğu yere gelen Gülperi Can’ı görmek ister. Bu isteğine Ejder engel olmaktadır. Can’ı bulmak için Seyit ve Hasan’da adrese gelirler ama evde kimse yoktur. Hasan evde Can’a ait pasaport bulur. Ejder’in yalan söylediğini Gülperi anlamıştır. Can’ın nerede olduğunu sorar ve onun için ne isterse yapacağını söyler. Ejder’e Can’ın sesini duymak isteyen Gülperi ondan yardım ister. Bunun üzerine Cabbar’ı arar ve Başımız sağ olsun cevabını alır. Gülperi’ye bunu söylemez ve onun uyuduğunu söyler. Ejder’in elinden kaçmaya çalışan bunu başaramaz ve bir odaya kilitlenir.

Şahin Tepesi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Can’ı hazırladıkları çukuru koymak için hazırlanan Cabbar, nefes aldığını hissettiğinde inanamayacağı bir şey olmuştur. Cabbar çok şükür diyerek gözyaşlarına boğulur ve Can nefes almaktadır. Hastaneden çıkan Artemis için Kadir psikologdan neler yapmasını gerektiğini öğrenmiştir. Artemis’e neler olduğunu Şeyma anlatılmasını ister. Gülperi kilitli bulunduğu odadan Ejder’e seslenerek oğlunu görmek istediğini söyler.

Gülperi kıyafet marka sponsorları
Gülperi kıyafet marka sponsorları için Tıklayınız.

Can’ı bulmak için Seyit ve Can her yeri aramaktadır. Can’ın yaşadığını fark eden Cabbar yardım almak için onu kucaklayarak birilerini bulmaya çalışır. Kadir’i arayan Bedriye onu arayarak annesini sorar. Ondan haber alamadıklarını paylaşır. Haberi olmadığını söyleyen Kadir öğrendiğinde bilgi vereceğini söyler. Bir evin kapısına gelen Cabbar yardım edin diyerek bağırır. Çocuğun kötü durumda olduğunu ve onun için yardım istediğini söyler.

Gülperi 13.Bölüm Kıyafetleri

Gülperi Dizisinde yer alan kıyafet ve markalar Dizi Kıyafet Sponsorları için yazımıza ilave etmiş olacağız. Merak ettiğiniz ürünleri ve önerdiğiniz kıyafetleri eklememiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gülperi Dizi kıyafet markaları
Gülperi Dizi kıyafet markaları için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir