Gülperi 14.Bölüm Kıyafetleri

Gülperi 14.Bölüm Fragmanı

Show Tv kanalının sevilen dizilerinden olan Gülperi yeni bölümü heyecanla beklenmektedir. Gülperi son bölümünde Can’ın yaşadığı sağlık probleminin ne olacağı ve Gülperi’nin çocukların devlet koruması alınıp alınmayacağı merakla beklenmektedir. 14 Aralık saat 20.00’da ekranlara gelecek yeni bölüm ile birlikte tüm soruların cevaplarını görmüş olacağız. Gülperi Dizi Kıyafetleri de sayfamızda sürekli olarak güncellenmeye devam edecektir.

Gülperi 13.Bölümde Yaşananlar

Can’ın yanına Gülperi çocukları ile giderler. Gider gitmez Can’a seslenir ama karşılığında hiç tepki gelmez. Bedriye Can’ın yanına gidildikten sonra af diler. Can cevap vermediğinden neden konuşmadığını sorarlar, Can onları duymadığını kendisine bir şey olduğunu söyler. Gülperi ve Hasan şok olurlar ve hemen doktoru çağırmaya giderler. Can’ı doktora getirdikleri sırada Kadir’de onların yanındadır. Doktoru onlara Can’ın neden duymadığını ve acilen tedavi gerektiğini söyler. Tedavi için yüklüce gerekli bir paraya ihtiyaç vardır. Kadir, Can’ın tedavi masraflarına Hasan karşı çıksa da o tedaviyi başlatmak için gider.

Erkenci Kuş Kıyafetleri için Tıklayınız.

Armağan, Gülperi ile ilgili bir delil bulduğunu Şeyma’ya söyler. Kadir, Can’ın odasına gelerek tedavinin başlayacağının haberini verir. Armağan’dan aldığı haberi Şeyma hemen Yakup’a iletir. Gülperi’nin, Can’ın kaçırıldığı sırada ihmali olduğunu ve çocuklarının devlet korumasına alacaklarını iletir. Yakup kendisi için bu müjdeli habere çok sevinmiştir. Hasan’ın telefonu Artemis tarafında çalar. Artemis anne ve babasının boşanacağı haberini vererek ona ihtiyacı olduğunu bildirir. Gülperi, Kadir’e Can için yaptıkları için teşekkür eder. Neler olduğunu merak eden Hasan’a, Artemis kardeşinin duyma problemi yaşadığını söyler. Hasan’a sarılan Artemis ona destek olacağını söyler.

Gülperi’den çocuklarının alınması için Armağan ve Şeyma hakime giderek başvuru evraklarını verirler. Duruşma sırasında hakimden çocuklar için hemen karar verilmesini isterler. Yakup’a Şeyma bu durumu hemen bildirir. Artemis ve Hasan yemek yedikleri sırada Artemis boşanma durumunu ve ne kadar saklayacağını sorar. Gülperi çocukları ile birlikte kaçırılma olayından dolayı yarım kalan doğum gününü tekrar yapmayı planlarlar. Gülperi doğum günü pastası ile iyi ki doğdun Can diyerek gelir ama o hiçbirini duyamaz.

Gülperi 14.Bölüm Kıyafetleri

Gülperi dizisinde yer alan Dizi Kıyafet sponsorları ve Dizi kıyafetleri hem dizi öncesinde hemde dizi sonrasında sürekli olarak güncellenerek markaları ile birlikte eklenecektir.

Gülperi Kıyafet sponsorları
Gülperi Kıyafet sponsorları için Tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir